Hoşgeldiniz  

ÇINAR GAZETESİ’NİN 5 YAŞINDA KUTLUYORUZ…

cinarmedya67 | 19 Ağustos 2019 | Tüm Manşetler, ZONGULDAK A- A+

Zonguldak ilinde yayımlanan, il geneli dağıtımı yapılan Çınar Gazetesi beş yaşına girdi.

17 Ağustos 2015 yılında kurulan, önce haftalık,  sonra hafta da üç gün ve devamında günlük olarak devamlı ve sürekli yayımlanan gazete, yerel basının en zorlu süreçlerde geçtiği dönemlerde kuruldu, fırtınalı bir yayım hayatında, maddi zorlukların en yüksek yaşandığı yıllarda ayakta kalmayı başardı.

Ve bugüne geldiğimizde Çınar Gazetesi günlük yayımı ile sürdürülebilir bir gazetecilik örneği göstermektedir.

İl geneli dağıtımı yapılan, ilçelerinde nabzını tutan, sekiz sayfa baskısı ve özel haberleri ile dikkat çeken, ilinin ve ilçesinin kalkınmasına, gelişmesine ve büyümesine destek veren, olumsuzlukları ise korkusuzca yazan, Çınar Gazetesi okurlarından ve kamuoyundan önemli takdir alıyor. Yerel basının güç şartlar yaşadığı bugünlerde Çınar Gazetesinin beşinci yaşını kutlamak ayrı bir anlam ve önem kazanıyor.

ZGC Üyesi ve icra kurullarında yer alan Çınar Gazetesi, ilin tek gazeteciler örgütüne de önemli ve değerli katkılar vermektedir.

Gazete görsel anlamda ve görüntülü haberde İnternet sayfası ile farklı bir bakış açısını da ortaya çok güçlü bir şekilde koyuyor.

Başta İmtiyaz Sahibi,  ZGC Başkan Yardımcısı ve CİM Basın Kartı Sahibi, Ali Cinal, Yazı işleri müdürü, ZGC Genel Kurul Üyesi Gülseher Cinal,  Çaycuma temsilcisi Özlem Kelezoğlu, Devrek temsilcisi Göksel Onbaşı, muhabir, ,teknik ekip, dağıtıcılarının da beşinci yaşını kutlar.

Yayım hayatlarında nice yıllara, nice yaşlara temennisi ile kutluyoruz.

DERYA AKBIYIK

ZGC BAŞKANI

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER