Hoşgeldiniz  

Çocuk kreşi hareketlendi…

cinarmedya67 | 17 Eylül 2019 | ÇAYCUMA, Tüm Manşetler A- A+

Çaycuma Belediyesinin “Avrupa Hareketlilik Haftası” kapsamında düzenlediği etkinlikte belediye çocuk yuvasında eğitim gören çocuklar boyama yaptı

Çaycuma Belediyesinin 51 ülkedeki 2.627 şehirle eş zamanlı olarak 16-22 Eylül tarihleri arasında düzenlediği Avrupa Hareketlilik Haftası etkinlikleri sürüyor. 16 Eylül Pazartesi günü Çaycumalı kadınların sabah sporu ile başlayan etkinliğin ikinci gününde, Çaycuma Belediyesinin çocuk yuvasında eğitim gören çocuklar “Hareketlilik” temalı bir boyama etkinliği yaptı. Çocuklar üzerlerinde bisiklet, kaykay, scooter ve spor yapan insan figürleri bulunan resimleri boyadı. Sabah ve öğleden sonra olmak üzere 2 seans olarak yapılan etkinliğe 30 çocuk katıldı.

GÖNÜLLÜ EĞİTMENLER DE GÖREV ALDI

Belediye Başkanı Bülent Kantarcı’nın Çaycuma Kaymakamı Muharrem Coşgun, İlçe Müftüsü Ayhan Ermiş, İlçe Jandarma Komtanı Üsteğmen Bayram Dündar’la birlikte ziyaret ederek boyanan resimleri incelediği etkinlikte çocuk yuvası personelinin yanı sıra Çaycuma Belediyesi Meclis Üyesi Berna Çimsalan Özyurt, Sevgi Arslan, Leyla Dombaycı ve Aslı Püren de gönüllü eğitmen olarak görev aldı. Çocuklarla eğitmenlerin son derece neşeli çalıştığı etkinlik toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER