Hoşgeldiniz  

Hijyeni müzikle öğrendiler…

cinarmedya67 | 20 Şubat 2020 | Tüm Manşetler A- A+

Zonguldak’ta faaliyet gösteren, Sevimli Bilginler Kreş ve Anaokulu’nda geleceğe hazırlanan miniklere, LEVEL Hastanesi Halkla İlişkiler Müdiresi Arzu Yetimoğlu ve uzman ekiplerin müzik eşliğinde temizlik ve hijyen eğitimi verdi.

Sevimli Bilginler Anaokulu ve Kreş Müdürü Sonnur Kayabalı ve tecrübeli öğretmen kadrosuyla geleceğe hazırlanan minikler, LEVEL Hastanesi Halkla İlişkiler Müdiresi Arzu Yetimoğlu ve  uzman ekibinden müzik eşliğinde temizlik ve hijyen eğitimi aldı. Müzik eşliğinde eğlenerek eğitim alan miniklere sertifika takdim edildi.

Sevimli Bilginler Anaokulu ve Kreş Müdürü Sonnur Kayabalı, eğitimle ilgili olarak verdiği bilgilerde hijyen ve temizliğin kendileri için çok önemli olduğunun altını çizdi.

Kayabalı ayrıca, “Sevimli Bilginler Anaokulu ve Kreş olarak temizlik ve hijyen bizim olmazsa olmazımızdır. Ağaç yaşken eğilir düşüncesiyle bizlerde çocuklarımıza küçük yaşta temizlik ve hijyenin önemini aşılayarak onlara temiz ve güzel bir gelecek sağlayabilmeyi hedefliyoruz.

LEVEL Hastanesi Halkla İlişkiler Müdiresi Arzu Yetimoğlu ve uzman ekibine çocuklarımıza temizlik ve hijyenin önemi noktasında verdikleri eğitim dolayısıyla teşekkür ediyoruz” dedi.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER