Hoşgeldiniz  

Kozlu’dan ‘İYİ’ destek…

cinarmedya67 | 22 Mart 2020 | KOZLU, Tüm Manşetler A- A+

İYİ Parti Kozlu İlçe Başkanı Ender Adıbaş ve Gençlik Politikaları Başkanı Ömer Çevik’le birlikte yaklaşık 180 ülkede etkili olan ve binlerce insanın ölümüne neden olan covid-19 virüsüne karşı alınan önlemlere destek verdi.

İYİ Partili Çevik, Corona virüs salgını nedeniyle ülkemizde alınan önlemler üzerine 65 yaş üstü ve riskli grubun sokağa çıkamadığını belirterek dışarıdaki ihtiyaçları konusunda gençlik olarak onlara destek olmaya hazır olduklarını ifade etti.

Çevik açıklamasında ayrıca, “Bildiği üzere bütün dünyayı saran ve birçok insanın ölümüne sebep olan Corona (Covid-19) virüsü maalesef ki, ülkemizde de neredeyse hayatı durdurmuş durumda. Özellikle 65 yaş üst ve kronik akciğer hastaları büyük bir risk taşıyor. Bu nedenle evde kalmaları hem kendi sağlıklarını için, hem de sevdiklerinin sağlıkları için çok önemlidir. Bizler büyüklerimizin kıymetini bilmeliyiz. O yüzden İYİ Parti Kozlu Gençliği olarak evlerinden çıkamayan risk grubundaki yaşlı ve kronik akciğer hastası, dışarıdaki ihtiyaçlarını temin edemeyecek olan vatandaşlarımız bizleri arasın, ihtiyaçlarını evlerine kadar teslim edelim. Bizler bu zor günlerde onlara destek olmak için gönüllüyüz.

İYİ Parti Kozlu Gençleri olarak ihtiyaçlarınızı bize ulaştırın, alışverişlerinizi sizin için halledelim. Unutmayın bir telefon kadar yakınınızdayız” dedi.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER