Hoşgeldiniz  

Kozlu’ya ‘Hayvan Yaşam Kompleksi’ geliyor…

cinarmedya67 | 23 Haziran 2020 | KİLİMLİ, KOZLU, Tüm Manşetler, ZONGULDAK A- A+

AK Parti Zonguldak Milletvekilleri Polat Türkmen ve Hamdi Uçar’la birlikte, Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan, Kozlu Belediye Başkanı Ali Bektaş ve Kilimli Belediye Başkanı Kamil Altun’un, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’u ziyaretinde kentte yıllardır eksikliği hissedilen önemli bir soruna daha neşter vuruldu.

Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Alan, Zonguldak, Kozlu ve Kilimli’de sokak hayvanlarının rehabilitasyonunu sağlayacak ‘Hayvan Yaşam Merkezi’nin, Kozlu İlçesi’ndeki 38 dönümlük arazi üzerine sokak hayvanlarının tedavi ve bakımlarının yapılabileceği hatta ziyaretçilerin bile gidebileceği kompleks olarak inşa edilmesinin planlandığını açıkladı.

Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan, Kozlu Belediye Başkanı Ali Bektaş ve Kilimli Belediye Başkanı Kamil Altun’la birlikte; Orman Genel Müdürü Bekir Karacabey ile projenin hayata geçirilmesi noktasında yaptıkları görüşmede gerekli izinleri aldıklarını kaydederek, projenin detaylarını önümüzdeki süreçte açıklayacağının da altını çizdi.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER