Hoşgeldiniz  

Siyaset insanlara hizmet sanatıdır…

cinarmedya67 | 29 Haziran 2020 | KOZLU, Tüm Manşetler A- A+

SP Zonguldak İl Başkanı Burak Erol Erol ve ekibi ile Kozlu İlçe Başkanı Evren Vural’la birlikte, Kozlu Belediye Başkanı Ali Bektaş’ı ziyaret etti. SP’li Erol, Başkan Bektaş’a Kozlu ile ilgili görüşlerini aktaracaklarına dikkat çekti. Başkan Bektaş ise, siyasetin insanlara hizmet sanatı olduğunu ve istişare gerektirdiğine vurgu yaptı.

Saadet Partisi (SP) Zonguldak İl Başkanı Burak Erol Erol ve ekibi ile Kozlu İlçe Başkanı Evren Vural’la birlikte, Kozlu Belediye Başkanı Ali Bektaş’ı ziyaret etti. SP’li Erol, Başkan Bektaş’a Kozlu ile ilgili görüşlerini aktaracaklarına dikkat çekti. Başkan Bektaş ise, siyasetin insanlara hizmet sanatı olduğunu ve istişare gerektirdiğine vurgu yaptı.

SP’li Burak Erol ziyarette yaptığı konuşmada, “Pandemi sonrası hayatın normale döndüğü süreçte Cumhuriyet Halk Partisi İl başkanımızı, AK Parti il başkanımızı ziyaretlerimizi devam ediyoruz ve şimdi de kıymetli Kozlu Belediye Başkanı Ali Bektaş’ın yanındayız. Kozlu ile ilgili düşüncelerimiz ve görüşlerimizin yanı sıra Zonguldak ile ilgili görüşlerimizi paylaşmaya geldik” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Bektaş ise,  “Siyaset insanlara hizmet sanatıdır ve istişare gerektirir. Hangi görüşten olursunuz onun hiç fark etmez. Asıl olan vatana ve millete hizmettir. Vatana ve millete hizmet için yola çıkan her arkadaşın Allah yolunu açık etsin. Allah sıkıntı ve dert göstermesin.

SP İl Başkanı Burak Erol ve ekibine nezaket ziyaretinden dolayı sonsuz teşekkür ediyorum. Kozlu ile ilgili istişare edeceğiz. Kozlu ile ilgili fikirleri varsa onları dinleyeceğiz kendilerinden. Bu işler her zaman kavga ile olmaz, anlaşarak birbiriyle konuşarak yapılabileceğini göstereceğiz Zonguldak’ta. O yüzden ziyaretlerinden dolayı gayet memnuniyet duydum” ifadelerini kullandı.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER