Hoşgeldiniz  

Ülkücülerden Çakıroğlu’nun sene-i devriyesine davet…

cinarmedya67 | 18 Şubat 2020 | KOZLU, Tüm Manşetler A- A+

Kozlu Ülkü Ocakları Başkanı Esat Deniz Günay, Ege Üniversitesi’nde bölücü hainlerin şehit ettiği Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun sene-i devrisinde, Kozlu Belediyesi Konferans Salonu’nda yarın saat 17.00’deki anma etkinliğine Kozluluları davet etti.

Kozlu Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı, Ege Üniversitesi Tarih Bölümü son sınıf öğrencisi Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun bölücü hainler tarafından şehit edilişinin sene-i devriyesinde, Kozlu Belediyesi Konferans Salonu’nda yarın saat 17.00’de anma etkinliği düzenleyecek.

Kozlu Ülkü Ocakları Başkanı Esat Deniz Günay konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Ülküsünün peşinde vatanı uğruna canını seve seve feda edenlerin dergahı olan ülkü ocakları, ne yazık ki 2015 yılında fidan gibi bir gencini daha kaybetmenin derin acısını yaşamaktadır. Gencecik vatan evladı sevenlerini ve hayallerini geride bırakarak milyonların kalbinde tüm şehitlerimiz gibi bayraklaşmıştır. Bugün devletimizi ve milletimizi bölmek isteyenlere karşı her zaman ki gibi tek bir yürek olup, tek bir ses veriyoruz; ‘Şehitler ölmez, vatan bölünmez’ ülkücü Türk gençleri olarak nefes aldığımız sürece tek bir şehidimizi dahi unutturmayacağız. Mustafalar ölür, Cengizler ölür, Fıratlar ölür, Allah davası ölmez” dedi.

Kozlu Ülkü Ocakları Başkanı Esat Deniz Günay, Kozluluları şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nu sene-i devriyesinde anma etkinliklerine davet etti.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER