Hoşgeldiniz  

Vali Tutulmaz ilçe ilçe geziyor…

cinarmedya67 | 29 Haziran 2020 | Tüm Manşetler A- A+

Vali Mustafa Tutulmaz, Alaplı İlçe Kaymakamı Vedat Yılmaz’ı ziyaret ederek ilçenin genel durumu hakkında brifing aldı. Köy ve mahalle muhtarları ayrıca İlçe kurum müdürleriyle bir araya gelen Vali Tutulmaz, vatandaşlarımıza sunulan hizmete yönelik görüş, öneri ve beklentilerini ifade etti, tecrübelerini paylaştı.

Vali Tutulmaz “Muhtarlık önemli bir müessese olup, kamu ile vatandaş arasında bir bağ bir köprü görevini yerine getirmektedir. Yürürlükteki mevzuat çerçevesinde görevimizi yaparken işimizi mümkün olduğunca yarına bırakmadan, aksatmadan, zamanında yaparak vatandaşımızı mağdur etmemeliyiz. Güler yüzlü ve yol gösterici olmalıyız. Muhtarlarımızı tek tek dinleyerek, kendilerinden gelen talepleri kuruluşlar nezdinde takip edeceğiz” dedi.

Vali Mustafa Tutulmaz, Alaplı ilçesinde, vatani görevini yaparken Batman Kozluk’ta şehit düşen Aziz şehidimiz Jandarma Onbaşı Recep Turan’ın annesi Halime Turan ile babası Ercan Turan’ı evlerinde ziyaret ederek “Acınızı yürekten paylaşıyoruz” ifadelerini kullandı.

Vali Mustafa Tutulmaz ayrıca; Alaplı’da esnafları da ziyaret ederek sohbet etti.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER