Hoşgeldiniz  

Vali Tutulmaz Kdz. Ereğli’de…

cinarmedya67 | 29 Haziran 2020 | KDZ.EREĞLİ, Tüm Manşetler A- A+

Vali Mustafa Tutulmaz, İlimiz Kdz. Ereğli ilçesi Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu’nu ziyaret ederek ilçenin genel durumu, yatırımlar, uygulanan ve planlanan projeler konusunda brifing aldı. Ardından ilçe kamu kurum ve kuruluşlarının müdürleri ile bir araya gelen Vali Tutulmaz, Ülkemizin önde gelen ilçelerinden biri olan Kdz. Ereğli’de bulunmaktan duyduğu memnuniyeti ifade ederek: “İlimizi ve ilçelerimizi tanıyarak çalışma ilkelerimizi aktarmaya gayret ediyorum. Vatandaşımız her şeyin en iyisine en güzeline layıktır. Görevimizi yaparken vatandaşımıza değer verdiğimizi hissettirerek bu görevleri yapmalıyız. Vatandaşlarımıza karşı her zaman güler yüzlü olmalı, nazik davranmalıyız. Hepimiz kamu görevi yapıyoruz, vatandaşlarımız için varız. O nedenle ki vatandaş odaklı bir çalışma anlayışını ön plana çıkarmalıyız.” dedi.

Vatani görevini yaparken Kayseri Talas’ta şehit olan Aziz şehidimiz Jandarma Komando Er Kenan Döngel’in değerli annesi Şehime Döngel ile babası Özcan Döngel’i Kdz. Ereğli ilçemizdeki evlerinde ziyaret eden Vali Tutulmaz: “Sizlerin acısını kalbimizde yaşıyoruz.” dedi.

Kdz. Ereğli’deki basın yayın kuruluşlarının temsilcileriyle de bir araya gelen Vali Tutulmaz, Kdz. Ereğli Yelken İhtisas Kulübünü de ziyaret ederek yelken sporuna gönül vermiş genç sporcularla sohbet etti, kendilerine başarılar diledi, yetkililerden bilgi aldı.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER