Hoşgeldiniz  

‘Yıkıcı değil, yapıcı olacağız’

cinarmedya67 | 07 Temmuz 2020 | Tüm Manşetler A- A+

Saadet Partisi (SP) İl Başkanı Burak Erol ve ekibi, ziyaret ve istişarelerine ara vermeden devam ediyor. Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan’ı makamında ziyaret eden Erol, “SP olarak yıkıcı değil, yapıcı bir yol izliyoruz. Belediye Başkanımız Dr. Ömer Selim Alan’ın kentimize yapacağı her türlü hizmetin yanındayız” dedi.

SP’li Burak Erol ayrıca, “İnşallah bu ziyaretimiz Zonguldak için hayırlı olur. Başkanımızın yapacağı her işte yanındayız. Bizim muhalefet anlayışımız yıkıcı değil yapıcıdır. Bu nedenle kendisi ile rehberlik anlamında daha iyi diyalog kurmak istiyoruz. İl Başkanı olduktan sonra biz kendisi ile görüşememiştik. Zonguldak belediyesinin borçları da var, raporları inceleyeceğiz” ifadelerini kullandı.

Zonguldak’ı yeniden hak ettiği yerlere getirmek için gayret sarf ettiklerine vurgu yapan Başkan Dr. Alan ise konuşmasında, “Zonguldak Belediyesi olarak bizim çıkış sloganımız ‘Yeni Zonguldak’ idi. Ticari anlamda, kültürel anlamda, her alanda Cumhuriyetin ilk kenti olan, emeğin başkenti olan Zonguldak’ı yeniden hak ettiği yerlere getirmek için gayret sarf ediyoruz. Elimizden geldiği kadar vatandaşlarımıza verdiğimiz sözleri tutmanın mücadelesini veriyoruz. Hedefimiz, ortak paydamız Zonguldak. İnşallah verimli bir toplantı olur. Başkanımızın haklı olarak kaygıları olabilir, değerlendireceğiz” dedi.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER