Hoşgeldiniz  

CHP’li Güney kongre tarihleri açıkladı…

cinarmedya67 | 25 Kasım 2019 | Tüm Manşetler A- A+

CHP İl Başkanı Hakkı Güney, hafta sonunda gerçekleştirilen delege seçimlerini değerlendirdi. Delege seçimlerinin sükûnet içerisinde gerçekleştiğini dikkat çeken Güney, Alaplı ve Gökçebey’deki delege seçimlerinin ardından ilçe kongrelerinin başlayacağını ifade etti.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Hakkı Güney, hafta sonunda gerçekleştirilen delege seçimlerini değerlendirdi. Delege seçimlerinin sükûnet içerisinde gerçekleştiğini dikkat çeken Güney, Alaplı ve Gökçebey’deki delege seçimlerinin ardından ilçe kongrelerinin başlayacağını ifade etti.

CHP İl Başkanı Güney açıklamasında, “23 Kasım Cumartesi ve 24 Kasım Pazar günü delege seçimleri merkez ilçede Kozlu’da, Kilimli, Çaycıma ve Devrek’te tamamlanmış bulunuyor Merkez ilçede bütün seçimlerimiz sükûnet içerisinde gerçekleşti ve 324 arkadaşımız delege olmaya hak kazandı.

Gökçebey ve Alaplı seçimlerimizin ardından 14 Aralık tarihine kadar merkez ilçe başkanlığı ve diğer ilçe başkanlık seçimleri için aday arkadaşlarımız adaylıklarını açıklayacak ve 24 Aralık’a kadar ilçe başkanlıkları seçimleri olacak 2 Şubat ve 2 Mart arasında il başkanlıkları seçimleri olacak ardından Nisan ayında büyük kurultayımız olacak. Zonguldak’ımıza ve ülkemize hayırlı olsun.

Bütün gönüldaşlarımıza, üyelerimize ve Zonguldak halkına teşekkürlerimi sunuyorum.

Seçimlere itiraz 1 Aralık’a kadar itirazı olan arkadaşlarımız İlçe Yönetim kuruluna itirazlarını iletebilirler şu ana kadar her hangi bir itiraz talebi yok” dedi.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER