AK Partili Bükrü şehitleri andı… Anma etkinliğine davet etti…

AK Partili Bükrü şehitleri andı… Anma etkinliğine davet etti…

Tüm Manşetler 17.03.2019 13:28:29 0
AK Partili Bükrü şehitleri andı… Anma etkinliğine davet etti…

AK Parti Devrek Belediye Başkan Adayı Sezai Bükrü, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi’nin 104’ncü yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Bükrü mesajında, “Büyük Türkiye’mizi, vatanımızı, bayrağımızı, bağımsızlık ve birliğimizi borçlu olduğumuz ecdadımızın en büyük kahramanlık destanlarından biri olan 18 Mart Çanakkale zaferimizin bu yıl yüz dördüncü yıldönümü. Hepinize, hepimize kutlu olsun. Bu kutlu günde, ilk günkü şuurla, dirayetle,  milli duruşla ve gururla Çanakkale Geçilmez, Türk’e kefen biçilmez diyorum. Büyük Türkiye hedefimizin önünde set olmaya çalışanlar, birlik ve bütünlüğümüze kast edenler her zaman olduğu gibi yenilmeye ve mahcup olmaya mahkûmdurlar.

Gurur ve maneviyat dolu bu kutlu günde başta büyük önder, büyük komutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehit ve gazilerimize bütün vatanseverliğimle şükran ve minnetlerimi sunuyorum. Ruhları şad, rahmetleri bol olsun” dedi.

SEZAİ BÜKRÜ ETKİNLİĞE DAVET ETTİ.

AK Partili Bükrü ayrıca, Bu muhteşem yıl dönümünde Devrek Cumhuriyet Alanında 18 Mart 2019 Pazartesi günü saat 19.30’da düzenleyeceğimiz Zafer Yemeği-Mehteran ve Semazen Gösterisi programımızda hepinizi görmekten mutluluk duyacağız” ifadelerini kullandı.  


Haberi Sesli Oku
Röportajlar

CHP’de Tolga Gören bombası...

1

Ali Bektaş madencilerle buluştu...

2

Yaşlı adamı ‘oy’ için dövdüler!..

3

Kozlu’da iki kadına araç çarptı…

4

Ali Bektaş'ın meclis listesi belli oldu... Dökmeci bombası...

5

Atanur Öner: Kozlulu hemşerilerimin sesi olacağım...