AK Partili Duyar’dan CHP’li Arslan’a sert tepki… Mağdur rolü oynuyorsunuz…

AK Partili Duyar’dan CHP’li Arslan’a sert tepki… Mağdur rolü oynuyorsunuz…

KOZLU 14.03.2024 10:12:00 0
AK Partili Duyar’dan CHP’li Arslan’a sert tepki… Mağdur rolü oynuyorsunuz…

AK Parti Kozlu İlçe Başkanı Ali Duyar, CHP Kozlu İlçe Başkanı Merve Arslan’ın, “Kozlu’da mevcut iktidarın baskısı ve yıldırma politikası sebebiyle bir tane salon bulamadık. Proje Tanıtım programımızı mecburen ilçemiz dışında yapmak zorunda kaldık” sözlerini çok sert tepki göstererek kınadıklarını açıkladı.

AK Partili Duyar açıklamasında, “Proje tanıtım toplantısını kendi ilçe sınırları içerisinde yapmayıp, il merkezinde halktan uzak yapan bu kişiler, genel tepkiler üzerine kendi iş bilmezliklerine kılıf arama yoluna düşmüş ve Kozlu halkından ne kadar uzak olduklarını göstermişlerdir ve böyle bir açıklama yaparak kendilerini aklama ve mağdur rolü oynama çabasına düşmüşlerdir” ifadelerini kullandı.

AK Parti Kozlu İlçe Başkanı Ali Duyar yaptığı açıklamada, “31 Mart yerel seçimleri süreci boyunca partimize ve belediye başkanımıza yönelik birçok karalama kampanyaları yapılmıştır. Bu süreçte, ‘meyve veren ağaç taşlanır’ şiarıyla sükûnetimizi koruduk. Lakin bir partinin ilçe başkanının bir basın yayın organına yaptığı açıklamaya üzülerek cevap verme zorunluluğu hissettik. Proje tanıtım toplantısını kendi ilçe sınırları içerisinde yapmayıp, il merkezinde halktan uzak yapan bu kişiler, genel tepkiler üzerine kendi iş bilmezliklerine kılıf arama yoluna düşmüş ve Kozlu halkından ne kadar uzak olduklarını göstermişlerdir ve böyle bir açıklama yaparak kendilerini aklama ve mağdur rolü oynama çabasına düşmüşlerdir. 

Herkes iyi bilir ki, AK Parti siyasetinde dedikodu, iftira, karalama ve baskıya yer yoktur. Belediye başkan adayımız her toplantıda ısrarla bu seçimin bayram havasında geçmesi ve hiç bir kalbin kırılmaması gerektiği hususunda son derece hassas davranmaktadır. Kaldı ki başkanımız bu güne kadar hiç bir işletmenin ticari faaliyetine müdahale etmemiş, her hangi bir olumsuz yorumda bulunmamıştır. 

İlçe sınırları dışında yapılan toplantı kararı sadece kendilerine ait olmakla birlikte salon sahiplerine baskı yapılarak siyaset yapılıyor iftiralarını şiddetle kınıyoruz” dedi.


Haberi Sesli Oku
Röportajlar

CHP’de Tolga Gören bombası...

1

Vedat Öztürk, Mansur Yavaş’ı ziyaret etti

2

Kozlu’da tabular yıkılıyor… Dökmeci bunu da yaptı…

3

Çınar yazdı, Dökmeci el attı… İçme suyu isale hattı tamir edildi…

4

Kozlu Sahil Yolu’nda tedbirler acilen artırılsın

5

Kozlu'da feci kaza... Ömer Asaf kurtarılamadı... Sürücü K.G. tutuklandı...