Algı operasyoncuları yine kollarını sıvadı!..

Algı operasyoncuları yine kollarını sıvadı!..

Tüm Manşetler 7.12.2023 15:33:04 0
Algı operasyoncuları yine kollarını sıvadı!..

Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan, dün akşam yaşanan trafik krizinin ardından Belediye Meclisi’nde açıklamalarda bulundu.

Zonguldak Belediye Meclisi Aralık ayı 2’nci birleşim toplantısı Ömer Selim Alan başkanlığında yapıldı. Gündem kışı konuşma yapan Başkan Alan, dün akşam yaşanan trafik krizinin ardından gelem tepkilere yanıt verdi.

Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan, “3 saat trafik kilitlendi. Algı operasyonu yine kolları sıvadı. Ömer Selim Alan köprüsü yıkmasaydı bu böyle olmayacaktı demişler. Biz gülüyoruz. Buranın bizimle bir alakası yok” dedi.

Alan, konuyla ilgili açıklamasını şöyle sürdürdü; “3.30 sıralarında paletli iş makinesi çevre yolunda kalan kısma takıldı. 3 saat trafik kilitlendi. Algı operasyonu yine kolları sıvadı. Ömer Selim Alan köprüsü yıkmasaydı bu böyle olmayacaktı demişler. Biz gülüyoruz. Buranın bizimle bir alakası yok. Keşke daha önce bu süreç başlasaydı burası olmasaydı. 1, 1,5 ayda bu sıkıntıyı yaşıyoruz. Uzun araçların girmesi yasak. Buradan algı operasyonunda bulunan kalemşörler olsun lütfen vatandaşımızı bizim aklımızla alay etmeyin. Eleştirmek tabi ki var. Dediğim gibi seçime girdik. Bunlar artarak devam edecek. Geçen dönemde yaşadık. Bu onuncu seçim olacak. Sırtımız da kaldırır. Rica ediyorum vatandaşımızın aklıyla alay etmeyelim. Saygı sevgi çerçevesinde eleştirilere açığız. Gözümüzden kaçtı, Atınç bey uyardı. Etten kemikteniz. Kimse robot değil. Yapıcı eleştirilerle daha çok şeyler yapabiliriz” dedi.


Haberi Sesli Oku
Röportajlar

CHP’de Tolga Gören bombası...

1

Kozlu’da temizlik seferberliği başladı

2

Kozlu’da yürekleri sızlatan paylaşım… Sesimizi duyan olsun…

3

CHP’liler Kozlu’da bayramlaştı

4

Kozlu Kent Konseyi kongreye gidiyor

5

Arslan: Öğrencilerin özgürlüklerine pranga vurulmuştur