Anaokulu öğrencileri Orman Haftası coşkusu yaşadı...

Anaokulu öğrencileri Orman Haftası coşkusu yaşadı

ZONGULDAK 22.03.2024 10:20:00 0
Anaokulu öğrencileri Orman Haftası coşkusu yaşadı...

Zonguldak Prof. Dr. İlhan Varank Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Anaokulu öğrencileri Orman Haftası etkinliklerinde doğa sevgisi, bilinci kazandı. Fidan dikti.
21-26 Mart Orman Haftası etkinlikleri kapsamında Zonguldak Orman İşletme Müdürlüğü personelleri anaokula ziyaret gerçekleştirdi. Orman Haftası kapsamında gerçekleştirilen etkinlikte çocukların doğaya olan sevgisini ve bilincinin arttırılması amaçlandı. Etkinlik, öğrencilerin ve öğretmenlerin büyük heyecanla karşıladığı konukların okula gelişiyle başladı. Orman İşletme Müdürlüğü ekibi, çocuklara ormanların önemi, korunması ve sürdürülebilirliği hakkında bilgilendirici bir sunum yaptı. Sunum, öğrencilerin ormanları ve içindeki yaşamı daha yakından tanımalarını sağlayarak, doğaya karşı sorumluluklarını pekiştirdi.
Özel günün en heyecan verici anlarından biri de, konukların çocuklara sürpriz hediyeler getirmesi oldu. Hediyeler öğrencilerin doğa bilincini artırma yolunda önemli bir adım oldu. Etkinlik, öğrencilerin ve öğretmenlerin konuklarla sohbet etmesi, merak ettikleri soruları sorması ve birlikte fotoğraf çektirmesiyle son buldu.


Haberi Sesli Oku
Röportajlar

CHP’de Tolga Gören bombası...

1

Vedat Öztürk, Mansur Yavaş’ı ziyaret etti

2

Kozlu’da tabular yıkılıyor… Dökmeci bunu da yaptı…

3

Çınar yazdı, Dökmeci el attı… İçme suyu isale hattı tamir edildi…

4

Kozlu Sahil Yolu’nda tedbirler acilen artırılsın

5

Kozlu'da feci kaza... Ömer Asaf kurtarılamadı... Sürücü K.G. tutuklandı...