Arslan: Kalemleriniz hep hakikati yazsın!..

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kozlu İlçe Başkanı Merve Arslan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı.

ZONGULDAK 9.01.2024 13:34:00 0
Arslan: Kalemleriniz hep hakikati yazsın!..

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kozlu İlçe Başkanı Merve Arslan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü yayınladığı mesajla kutladı.

Arslan mesajında; “Bugün, kalemlerini gerçeğin peşinden sürükleyen, haberleri titizlikle araştıran ve topluma ışık tutan gazetecilerin günü! 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü gurur ve minnetle kutluyoruz.

Gazetecilik, demokrasimizin temel taşlarından biridir. Bu önemli meslek grubu, kamuoyunu bilgilendirme sorumluluğunu üstlenirken sıklıkla zorlu koşullarla karşılaşmaktadır. Gerçeğin peşinden koşma cesareti gösteren, tarafsızlık ilkesine bağlı kalan ve toplumu bilinçlendiren gazeteciler, adeta birer kılavuzdur.

Bu özel gün, basın özgürlüğünü ve demokratik değerleri vurgulayarak, gazetecilerin özverili çalışmalarını anmamıza vesile oluyor. Onların objektif bakış açıları, toplumsal olaylara sağlıklı bir perspektif sunmamıza yardımcı oluyor.

Çalışan Gazeteciler Günü, gazetecilerin mesleki zorluklarına dikkat çekerken, aynı zamanda onların değerli katkılarına şükranlarımızı sunma fırsatıdır. Onlar, bilgiye erişimimizi sağlayarak, demokrasimizin güçlenmesine ve toplumun daha bilinçli bir şekilde yönlendirilmesine katkıda bulunuyorlar.

Bu özel gün vesilesiyle, tüm gazetecilere teşekkür ediyor ve mesleklerinde başarılar diliyoruz. Işığınız hiç sönmesin, kalemleriniz hep hakikati yazsın!” dedi.


Haberi Sesli Oku
Röportajlar

Bomba sorular... Bomba cevaplar...

1

2

Bomba sorular... Bomba cevaplar...

3

Ali Bektaş madencilerle buluştu...

4

Yaşlı adamı ‘oy’ için dövdüler!..

5

Kozlu’da iki kadına araç çarptı…