Arslan üç ayları ve kandili kutladı...

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kozlu İlçe Başkanı Merve Arslan, Regaip Kandili ve 3 ayların başlangıcını yayınladığı mesajla kutladı.

11.01.2024 09:29:00 0
Arslan üç ayları ve kandili kutladı...

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kozlu İlçe Başkanı Merve Arslan, Regaip Kandili ve 3 ayların başlangıcını yayınladığı mesajla kutladı.

Arslan mesajında; "Rahmetin ve mağfiretin yeryüzüne tekrar teşrif ettiği mübarek Regaip Kandili, bize bir kez daha manevi bir yolculuğa çıkma fırsatı sunuyor. Bu kutsal gecenin ışığında, kalplerimizi temizleme ve manevi değerlere daha fazla yönelme zamanı geldi.

Regaip Kandili, Recep, Şaban ve Ramazan aylarını içine alan üç ayların başlangıcını müjdeliyor. Bu aylar, ibadet, dua ve sadaka ile dolu günlerdir. Kalplerimizi bir arındırma, sevgi ve hoşgörü ile doldurma fırsatını bulduğumuz bir zaman dilimidir.

Üç ayların getirdiği bereketi paylaşma ve sevdiklerimize daha fazla değer verme vaktidir. Birbirimize karşı hoşgörülü olmak, yardımlaşma ruhunu canlı tutmak, dualarımızı samimiyetle yapmak için bu özel zamanları değerlendirelim.

Regaip Kandili ile başlayan bu manevi yolculuk, bizlere huzur ve barış getirsin. Sevgi dolu yüreklerle, birlik ve beraberlik içinde geçen bu üç aylar, hepimize huzurlu ve mutlu bir zaman dilimi sunsun.

Dualarımızın, iyiliklerimizin kabul olması dileğiyle, Regaip Kandili'nin ve üç ayların tüm İslam aleminde hayırlara vesile olmasını dilerim" dedi.

 


Haberi Sesli Oku
Röportajlar

CHP’de Tolga Gören bombası...

1

Ali Bektaş madencilerle buluştu...

2

Yaşlı adamı ‘oy’ için dövdüler!..

3

Kozlu’da iki kadına araç çarptı…

4

Ali Bektaş'ın meclis listesi belli oldu... Dökmeci bombası...

5

Atanur Öner: Kozlulu hemşerilerimin sesi olacağım...