Bakandan selzedeler için klima sözü aldılar...

Bakandan selzedeler için klima sözü aldılar...

Tüm Manşetler 21.09.2023 13:12:15 0
Bakandan selzedeler için klima sözü aldılar...

AK Parti Zonguldak Milletvekili Ahmet Çolakoğlu ve Çaydeğirmeni Belediye Başkanı Satılmış Gebeş, yaşanan sel felaketinin ardından AFAD’ın gönderdiği konteynırlarda yaşayan Roman vatandaşları ziyaret etti.

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya’dan konteynırlara konulmak üzere klima sözü aldıklarının da altını çizen Çolakoğlu yaptığı açıklamada, “Çaydegirmeni Beldemizde meydana gelen sel afetinden etkilenen Roman vatandaşlarımızı AK Parti Devrek İlçe Başkanı İsmail Cinbir, Çaydeğirmeni Belediye Başkanı Satılmış Gebeş ve İl Genel Meclisi Üyeleri ile birlikte ziyaret ettik. İçişleri Bakanımız Sayın Ali Yerlikaya’nın talimatıyla AFAD tarafından gönderilen konteynır konutların da ziyaret ettiğimiz Roman vatandaşlarımız İçişleri Bakanımız Sayın Ali Yerlikaya’nın beldeyi ziyareti sonrasında gönderdiği bu konteynırlar için Sayın Bakanımıza çok teşekkür ettiler. 

Ayrıca Sayın bakanımızla Roman vatandaşlarımızı ziyaretimiz sırasında yaptığımız tele konferansta bakanımızdan her konteyner için bir de klima sözü aldık” dedi.


Haberi Sesli Oku
Röportajlar

CHP’de Tolga Gören bombası...

1

Vedat Öztürk, Mansur Yavaş’ı ziyaret etti

2

Kozlu’da tabular yıkılıyor… Dökmeci bunu da yaptı…

3

Çınar yazdı, Dökmeci el attı… İçme suyu isale hattı tamir edildi…

4

Kozlu Sahil Yolu’nda tedbirler acilen artırılsın

5

Kozlu'da feci kaza... Ömer Asaf kurtarılamadı... Sürücü K.G. tutuklandı...