Başhekim Bahadır devreye girdi, personelin yemek krizi çözüldü...

ZBEÜ Tıp Fakültesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Burak Bahadır’ın devreye girmesiyle nöbet tutan personelin yaşadığı yemek krizi çözüldü.

KOZLU 22.02.2024 12:59:00 0
Başhekim Bahadır devreye girdi, personelin yemek krizi çözüldü...

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi (ZBEÜ) Tıp Fakültesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Burak Bahadır’ın devreye girmesiyle nöbet tutan personelin yaşadığı yemek krizi çözüldü.

Memur Sen'e bağlı Üniversite Sağlık Sen Şubesi Başkanı Yiğit Osman Darıcı yaptığı açıklamada, “Hastane çalışanlarımız büyük bir özveriyle çalışırken onların çalışma hayatını kolaylaştırmak adına 1 Mart 2024 tarihinden itibaren kliniklerde nöbet tutan personele daha önceden olduğu gibi yemek bırakılmaya yeniden başlanacaktır.

ZBEÜ hastanesinde çalışanlarımızın, özellikle vardiya usulü çalışan hemşirelerimizin yaptığı işin ne kadar zor olduğunu biliyor ve onların çalışma hayatını kolaylaştırmak için bu talebimize olumlu karşılık veren ve Göreve geldikleri günden bu yana çalışanların refahı ve huzuru için gece gündüz demeden çalışan başta ZBEÜ Hastanesi değerli başhekimi Prof. Dr. Burak Bahadır, Hastane Başmüdürü Oğuzhan Bilgiç ve tüm ekibe teşekkür ediyoruz” dedi.


Haberi Sesli Oku
Röportajlar

CHP’de Tolga Gören bombası...

1

Vedat Öztürk, Mansur Yavaş’ı ziyaret etti

2

Kozlu’da tabular yıkılıyor… Dökmeci bunu da yaptı…

3

Çınar yazdı, Dökmeci el attı… İçme suyu isale hattı tamir edildi…

4

Kozlu Sahil Yolu’nda tedbirler acilen artırılsın

5

Kozlu'da feci kaza... Ömer Asaf kurtarılamadı... Sürücü K.G. tutuklandı...