Bektaş koltuğu Dökmeci’ye devretti...

Bektaş koltuğu Dökmeci’ye devretti.

KOZLU 4.04.2024 15:30:00 0
Bektaş koltuğu Dökmeci’ye devretti...

31 Mart 2024 Pazar günü gerçekleştirilen yerel seçimlerde 11 bin 328 oy alarak CHP’den Kozlu Belediye Başkanı seçilen Altuğ Dökmeci ve ekibi, Merkez İlçe Seçim Kurulu’na giderek mazbatasını aldı.

Zonguldak Adliyesi’ndeki Merkez İlçe Seçim Kurulu’na; CHP İl Başkanı Devrim Dural, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz ve Eylem Ertuğrul, Kozlu İlçe Başkanı Merve Arslan, belediye meclis üyeleri, yöneticiler ve partililerle giden Kozlu Belediye Başkanı Altuğ Dökmeci’nin mazbatasını aldıktan sonra Kozlu Belediyesi’ne gelerek saat 15.00’da görevi resmen devralacak.

Kozlu Belediye Başkanı Altuğ Dökmeci mazbatasını aldıktan sonra yaptığı kısa konuşmada, “Çok yoğun ve uzun uğraşlar sonrasında seçimleri kazandık ve bugün mazbatamızı aldık. Allah utandırmasın. Destekleyen herkese teşekkür ederim” dedi.

CHP’den Kozlu Belediye Başkanı seçilen ve mazbatasını alan Altuğ Dökmeci, CHP İl Başkanı Devrim Dural, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz ve Eylem Ertuğrul, Kozlu İlçe Başkanı Merve Arslan, Genel Merkez Kadın Kolları MYK Üyesi Merve Kır, belediye meclis üyeleri ve partililerle birlikte Kozlu Belediyesine geldi. Kozlu Belediye Başkanı Altuğ Dökmeci ve beraberindeki heyeti devir-teslim töreninde belediye çalışanları, partililer ve vatandaşlardan oluşan kalabalık belediye girişinde karşıladı.

Kozlu Belediye Başkanlığı makamına çıkan Altuğ Dökmeci ve beraberindeki heyeti Kozlu Belediye Başkanı Ali Bektaş karşıladı.

BEKTAŞ: “ELEŞTİRMEYECEĞİM, DESTEK VERECEĞİM”

Kozlu Belediye Başkanı Ali Bektaş devir-teslim töreninde yaptığı konuşmada; “Kozlu İlçemizde demokrasiye bağlı kalarak fair play bir ortamda çok güzel bir seçim dönemi geçirdik. CHP Kozlu Belediye Başkan Adayı Altuğ Dökmeci ve ekibi çok çalışarak seçimi kazandı. Kendisini ve ekibini tebrik ediyor, başarılar diliyorum. Seçim döneminde olduğu gibi bundan sonraki süreçte de kendisini hiç eleştirmeyeceğim aksine ağabeyi olarak ne zaman ihtiyaç duyarsa elimden gelen desteği vereceğim. Benim hakkım sizlere helal olsun” dedi.

Kozlu Belediye Başkanlığı görevini teslim alan Altuğ Dökmeci ise, “Kozlu Belediye Başkanımız Ali Bektaş’a bugüne kadar yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz. Bizden yana da hakkımız helaldir” ifadelerini kullandı.

KOZLU’DA 25 YIL SONRA CHP KAZANDI

CHP İl Başkanı Devrim Dural, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz ve  Eylem Ertuğrul, Kozlu İlçe Başkanı Merve Arslan ve Kozlu Belediye Başkanı Altuğ Dökmeci, belediye binası önündeki kalabalığa seslenerek; 25 yıl sonra CHP’ye Kozlu Belediyesini kazandırmanın gururu ve sevincini paylaştı.


Haberi Sesli Oku
Röportajlar

ALİ CİNAL SORDU, ATANUR ÖNER YANITLADI...

1

Özdemir: Pes etmek yok...

2

Kozlulu esnaf ve sanatkarlar, Başkan Dökmeci’yi kutladı...

3

CHP’li Akın ile Uzun, Dökmeci’ye başarılar diledi....

4

Dökmeci, iş insanlarını ağırladı...

5

TTK’ya alınacak 44 kişi için başvurular başladı...