Bükrü’nün açılışı mitinge dönüştü… İzdiham yaşandı…

Bükrü’nün açılışı mitinge dönüştü… İzdiham yaşandı…

Tüm Manşetler 25.02.2019 13:59:09 0
Bükrü’nün açılışı mitinge dönüştü… İzdiham yaşandı…

AK Parti Devrek Belediye Başkan Adayı Sezai Bükrü’nün Seçim İrtibat Ofisi açılışı, mitinge dönüştü. Hemşerilerinin havai fişeklerle karşıladığı Bükrü, “Devrek’i 5 yılda proje ve hizmetlerimizle bölgenin yıldızı yapacağız” dedi.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Devrek Belediye Başkan Adayı Sezai Bükrü’nün, Seçim İrtibat Ofisi havai fişek gösterileri ve coşkuyla hizmete açıldı. AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun başta olmak üzere; milletvekilleri Ahmet Çolakoğlu ve Hamdi Uçar, 26. Dönem Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır, Devrek Belediye Başkanı Mustafa Semerci, Filyos Belediye Başkanı Ömer Ünal, Çaydeğirmeni Belediye Başkanı Satılmış Gebeş, AK Parti Devrek İlçe Başkanı Yaşan Canbaş,  il genel ve belediye meclis üyesi adayları ve Devrekliler açılışa yoğun ilgi gösterdi.

CANBAŞ: “31 MART’TA BAŞARIYA ULAŞACAĞIZ”

AK Parti Devrek İlçe Başkanı Yaşar Canbaş açılış konuşmasında, 31 Mart’ta Devrek’te Ak Parti olarak tekrar seçimleri kazanacaklarını söyledi.

Canbaş ayrıca, “AK Parti Devrek Seçim İrtibat Büromuzun açılışına hepiniz hoş geldiniz. 31 Mart yerel seçimlerine neredeyse bir ay kaldı. Devrek'te bir büyük heyecanı yaşamak üzere artık gün sayıyoruz. Mensubu olmaktan onur duyduğum Ak Parti, 2002 yılından bu yana girdiği hiç bir seçimden mağlup ayrılmadı. Genel seçimleri kazandık, referandumu kazandık. Her yerel seçimde rakiplerine fark attı. Şimdi inşallah bu başarıyı bir kez daha yakalamak için buradayız. Devrek'te,  Zonguldak’ta ve Türkiye'nin her ilinde, ilçesinde aynı heyecanla ve coşkuyla gayret eden bir ekip var. Çok şükür. Biz Devrek'te genç ve dinamik bir kadro ile yola çıktık. Milletvekillerimiz,  Belediye Başkanlarımız, İl Teşkilatımız, Kadın ve Gençlik Kollarımız hepimiz el ele 31 Mart gecesi başarı için kenetlendik. Çok kıymetli Belediye Başkan Adayımız Sezai Bükrü’yle haftalardır adım adım bir çalışma yürütüyoruz. Ama Şuna inanmanızı istiyorum. Her gün daha fazla çalışarak, çalmadık kapı bırakmadan Devrek'te başarıya ulaşacağız. İnşallah 31 Mart akşamı Sezai Bükrü, Devrek'te yeni bir vizyonla yola koyulacak. Hepinize bugün bizi burada yalnız bırakmadığınız için candan teşekkür ediyorum” dedi.

BÜKRÜ: “DEVREK’İ BÖLGENİN PARLAYAN YILDIZI YAPACAĞIZ”

31 Mart’ta kendisine fırsat verilmesi durumunda Devrek’i bölgenin parlayan yıldızı yapacaklarını ifade eden Ak Parti Devrek Belediye Başkan Adayı Sezai Bükrü, “Seçim İrtibat Ofisimizin açılışı hepimize, Devrek’e ve tüm ülkemize hayırlar getirmesini diliyorum. Kısmet olursa 31 Mart gününe kadar burada ve tüm irtibat ofislerimizde sizlerle buluşacağız. Sizleri dinleyeceğiz. Gücümüz yettiğince cevap vereceğiz. Sizlerin derdi bizim derdimizdir. Sıkıntınız bizim sıkıntımızdır. Tüm Ak Parti kadrosunun kapısı sizlere açık. Sizler için varız. Sizlerle bir olacağız, beraber olacağız ve Devrek için geleceğe koşacağız. Önümüzde çok önemli ve hassas bir seçim var. 31 Mart günü sandığa giderek bu kutsal emaneti kime layık görüyorsanız ona teslim edeceksiniz. Öncelikle Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleri, Ak Parti’deki değerli büyüklerimin tercihleri, milletvekillerimizin, Zonguldak ve Devrek teşkilatlarımızın desteği ile belediye başkan adaylığına uygun görüldük. Hepsine kalbi teşekkürlerimi sunuyorum. Allah utandırmasın, milletimize ve Devrek halkına karşı bizleri mahcup etmesin. Devrek için en güzel, en hayırlı projeleri gerçekleştirmeyi bizlere nasip etsin inşallah. Devrek nasıl daha büyüyecek. En iyi ve en kaliteli hizmeti nasıl alacak. Kendi insanını en güzel ve konforlu şartlarda nasıl yaşatacak. Bizler inşallah bunları gerçekleştirmek için göreve talip olduk. Dikkatinizi çekmiştir. Hep biz diyorum, ben demiyorum. Çünkü benim bu kıymetli makama gelmem, ancak sizlerin desteği ile mümkündür. Huzurunuzda söz veriyorum. Devrek halkının razı olmadığı hiç bir işe imza atmayacağız. Sizinle konuşacağız, siz danışacağız ve başaracağız. Sizlere bir çağrıda bulunmak istiyorum. El ele gönül gönüle, herkesin tebessüm ettiği, kültür sanat ve turizm de değerler üreten bir Devrek’te yaşamaya varmısınız? Esnafın yüzünün güldüğü, köylünün ürününü bölgeye taşıdığı bir Devrek için hazır mısınız? Devrek’in Ankara’da çok kıymetli makamlarda yetişmiş insan gücü var. Onlarda bu hizmet yolculuğunda bizlerle olacaklar. İçi boş bir hayalden söz etmiyoruz. Devrek, çağın gerektiği tüm imkanlarla bölgesinde bir yıldız olacak inşallah. Yetişmiş insan gücümüzün Devrek’te kalması için gayret edeceğiz. Göç eden insanlarımızın dönmesi için projeler yapacağız. Bizleri bugün burada yalnız bırakmadığınız için hepinize teşekkür ediyorum, sağ olun, var olun. Allah’a emanet olun” dedi.

ÇOLAKOĞLU: “31 MART’IN TELAFİSİ YOK”

AK Parti Zonguldak Milletvekili Ahmet Çolakoğlu ise; “İlk günkü aşk ve sevda ile yola çıktık. Cumhurbaşkanımızın dediği gibi, ‘durmak yok yola devam’ sözü ile sokak sokak ev ev gezeceğiz. Bu süreçte trenden inen ve yorulan olmaması lazım. Bu AK Parti sevdasıdır. Bu Recep Tayyip Erdoğan sevdasıdır. Bu Devrek sevdasıdır. Cumhurbaşkanımızın verdiği mücadeleyi görüyorsunuz. 31 Mart’ın telafisi yok. Bizlerin tökezlemesi durumunda diş güçler, şer güçler bekliyorlar. Bizimde dik durmamız için Devrek’te galip gelmemiz gerekiyor. 1 Nisan sabahı Devrek’te Belediye meclis üyeleri ile beraber Sezai Bükrü olacak inşallah” diye konuştu.

Konuşmaların ardından, AK Parti Devrek Seçim Bürosu’nun açılışı gerçekleştirildi.  (Göksel ONBAŞI)


Haberi Sesli Oku
Röportajlar

CHP’de Tolga Gören bombası...

1

Kozlu’da temizlik seferberliği başladı

2

Kozlu’da yürekleri sızlatan paylaşım… Sesimizi duyan olsun…

3

CHP’liler Kozlu’da bayramlaştı

4

Kozlu Kent Konseyi kongreye gidiyor

5

Arslan: Öğrencilerin özgürlüklerine pranga vurulmuştur