CHP'li Köktürk'ten iddialı çıkış... “Çaycuma’da seçimleri alacağız”...

CHP'li Köktürk'ten iddialı çıkış... “Çaycuma’da seçimleri alacağız”...

ÇAYCUMA 20.02.2019 17:55:54 0
CHP

CHP Çaycuma İlçe Başkanı Şeref Köktürk, parti içerisinde yaşanan süreci ve 31 Mart 2019 Pazar günü gerçekleştirilecek seçimlerdeki hedeflerini açıkladı. Çaycuma başta olmak üzere 5 beldede seçimi kazanacaklarına dikkat çeken Köktürk, “Hiçbir koşulu bahane etmeksizin bütün partililerimizin seçimlerde katkı sunacaklarına inanıyorum” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çaycuma İlçe Başkanı Şeref Köktürk, 31 Mart 2019 Pazar günü gerçekleştirilecek yerel seçimlerde Çaycuma’ya ve beldelerinde CHP’ye katkı vermek için görevi kabul ettiğini açıkladı. Köktürk, gönlünün mevcut yönetim kurulu ile seçimlere gidilmesinin yanı olduğunu ancak sürecin beklentilerin dışında seyrettiğine dikkat çekti.

Köktürk yazılı olarak yaptığı açıklamasında, !Gönül isterdi ki mevcut yönetim kurulu ile İlçemizde ve Beldelerimizde güzel bir seçim dönemi geçirelim. Fakat gelişmeler beklentimizin ve temennilerimizin dışında seyretti.

Yaşanan sıkıntılar İlçe yönetiminin görevden alınması ile sonuçlanırken, Genel merkez tarafından şahsıma tevdi edilen İlçe başkanlığı görevini, ülkemizin ve halkımızın yaşadığı zor koşulları dikkate alarak, Çaycuma İlçemizde Bülent Kantarcı, Perşembe Beldemize İsmail İnam, Karapınar Beldemize Ahmet Aydın başkanlarımızca beş yılda yaşatılmış olan güzel değişimlerin devam edebilmesi adına, Saltukova’da Alim Genç, Filyos’ta Ahmet Gerçek Ülker ve Nebioğlu’nda Ahmet Kırnapçı ile bu beldelerimizin de, Cumhuriyet Halk Partisi belediyeciliği ile hizmet edebilmesine katkı verebilmek için Cumhuriyet Halk Partisi Çaycuma İlçe Başkanlığı görevini kabul etmiş bulunmaktayım.

Bu bağlamda bu güne kadar Cumhuriyet Halk Partisi Çaycuma İlçe Örgütüne emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Hiçbir koşulu bahane etmeksizin bütün partililerimizin seçimlerde katkı sunacaklarına inanıyor, ilçe merkezimiz başta olmak üzere beş beldemizde de seçimleri kazanarak Cumhuriyet Halk Partisi belediyeciliğinin en güzel örneklerini sergileyeceğimize inanıyorum” ifadelerini kullandı.


Haberi Sesli Oku
Röportajlar

CHP’de Tolga Gören bombası...

1

Ali Bektaş madencilerle buluştu...

2

Yaşlı adamı ‘oy’ için dövdüler!..

3

Kozlu’da iki kadına araç çarptı…

4

Ali Bektaş'ın meclis listesi belli oldu... Dökmeci bombası...

5

Atanur Öner: Kozlulu hemşerilerimin sesi olacağım...