CHP’li Karaveli: Meyve-sebze satarız ama adam satmayız…

CHP’li Karaveli: Meyve-sebze satarız ama adam satmayız…

KOZLU 20.02.2024 16:31:00 0
CHP’li Karaveli: Meyve-sebze satarız ama adam satmayız…

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kozlu İl Genel Meclis Üyesi 2. Sıra Adayı Kenan Karaveli, listelerin açıklanmasının ardından ‘Yerini beğenmediği için istifa edecek, başka partiden aday olacak’ yönündeki iddialara, “Meyve satarız adam satmayız” cevabını verdi.

CHP’li Kenan Karaveli yaptığı açıklamada; “CHP Kozlu İl Genel Meclis Üyesi Aday listelerimiz yapıldı ve sıralamalarımız belli oldu. Ben 2. sıradan İl Genel Meclisi Üyesi Adayı oldum. Sıralamayla ilgili her hangi bir sıkıntım yok. Ben esnafım, halkın içinde, halktan biriyim ve aynı şekilde halka partimi, kendimi ve yapacaklarını anlatmaya çalışacağım. Seçim çalışmalarımıza tam gaz devam edeceğiz.

CHP Kozlu İl Genel Meclisi Üyesi Adayları listemizde Ahmet Ali Mumcu arkadaşımız ilk sıraya yer alıyor. Diğer aday arkadaşlarımız çalışmalarına devam ediyor. Bende hız kesmeden çalışmalarıma devam edeceğim.

Benimle ilgili ‘Sırasını beğenmedi, MHP ile görüşüyor’ gibi kamuoyuna algı yapılmaya çalışıyorlar. Kesinlikle bu haberler gerçeği yansıtmıyor. Kozlu’da herkes birbirini tanır. Bizde esnafız, kimseyle kavgamız olmaz, A parti ya da B parti fark etmez; biz herkesle oturur, herkesle görüşürüz. Halkın içinde halkla birlikteyiz. Seçim geçer, biz kalırız. Meyve-sebze satarız ama asla adam satmayız. Bir yola çıktık, bu yolda en iyi şekilde çalışıp kendimizi anlatmak için elimizden geleni yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın” dedi.


Haberi Sesli Oku
Röportajlar

ALİ CİNAL SORDU, ATANUR ÖNER YANITLADI...

1

Özdemir: Pes etmek yok...

2

Kozlulu esnaf ve sanatkarlar, Başkan Dökmeci’yi kutladı...

3

CHP’li Akın ile Uzun, Dökmeci’ye başarılar diledi....

4

Dökmeci, iş insanlarını ağırladı...

5

TTK’ya alınacak 44 kişi için başvurular başladı...