CHP’li Tahsin Erdem yürüyüşe davet etti...

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Zonguldak Belediye Başkan Adayı Tahsin Erdem, partililerle birlikte 23 Ocak 2024 Salı günü saat 14.00’te Maden Mühendisleri Odası’ndan başlayarak Madenci Anıtı'na kadar gerçekleştirecekleri yürüyüşe Z

ZONGULDAK 21.01.2024 13:33:00 0
CHP’li Tahsin Erdem yürüyüşe davet etti...

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Zonguldak Belediye Başkan Adayı Tahsin Erdem, partililerle birlikte 23 Ocak 2024 Salı günü saat 14.00’te Maden Mühendisleri Odası’ndan başlayarak Madenci Anıtı'na kadar gerçekleştirecekleri yürüyüşe Zonguldaklıları da davet etti.

CHP’li Tahsin Erdem yaptığı açıklamada, “Sevgili Cumhuriyet Halk Partisi Ailesi, Şehrimiz için yeni bir başlangıç yapmak üzere adım atmaya hazırlanıyoruz. Sizleri de bu önemli günümüzde yanımızda görmekten büyük onur duyarız.

23 Ocak 2024 Salı günü saat 14.00’te, Maden Mühendisleri Odası’ndan (Maden Mühendisleri Derneği Lokali) başlayarak, Madenci Anıtı’na kadar sürecek olan yürüyüşümüze katılın, Zonguldak’ımız için hep birlikte yürüyelim.

Bu yolculukta sizlerin desteğiyle Zonguldak için somut adımlar atacak, şehrimizi huzur, adalet ve refah dolu bir geleceğe taşıyacağız” dedi.


Haberi Sesli Oku
Röportajlar

CHP’de Tolga Gören bombası...

1

Ali Bektaş madencilerle buluştu...

2

Yaşlı adamı ‘oy’ için dövdüler!..

3

Kozlu’da iki kadına araç çarptı…

4

Ali Bektaş'ın meclis listesi belli oldu... Dökmeci bombası...

5

Atanur Öner: Kozlulu hemşerilerimin sesi olacağım...