CHP’li Tahsin Erdem’den, Ömer Selim Alan’a ziyaret...

CHP’li Tahsin Erdem’den, Ömer Selim Alan’a ziyaret...

ZONGULDAK 22.02.2024 12:25:00 0
CHP’li Tahsin Erdem’den, Ömer Selim Alan’a ziyaret...

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Zonguldak Belediye Başkan Adayı Tahsin Erdem, İl Başkanı Devrim Dural, Merkez İlçe Başkanı Osman Zaimoğlu ve belediye meclis üyeleri adaylarıyla birlikte, Zonguldak Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Dr. Ömer Selim Alan’a nezaket ziyaretinde bulundu. CHP heyeti ziyaretin ardından belediye personelini ziyaret ederek destek istedi.

ERDEM: “HEM HASBİHAL ETTİK, HEM DE İZİN İSTEDİK”

CHP Zonguldak Belediye Başkan Adayı Tahsin Erdem ziyarette yaptığı konuşmada, "Sevgili belediye başkanımıza bir merhaba diyelim dedik. Malum 31 Mart'a giden süreçte hem daha önceden de hem basın yoluyla hem birbirimizi arayarak siyasi nezaket sınırları içinde kalacağımızı söylemiştik. Ve bugüne kadar da böyle gidiyor. Harika gidiyor. Bu seçim yarışı demokratik ortamda güzel bir şölen hava olsun diye istiyoruz. Onlar da zannediyorum aynı temenni ve dilekler için de. Aynı zamanda diğer birimleri de gezmek isteyeceğiz. Tabii ki sevgili başkanımızdan da nezaketten bir izin alalım dedik. Hem günaydın diyelim dedik. Hem hasbihal edelim dedik. Seçim ortamının nasıl geçtiğini bir konuşalım dedik. Her şey yolunda güzel gidiyor" dedi.

ALAN: “TAKDİR ZONGULDAKLI HEMŞERİLERİMİZİNDİR”

Zonguldak Belediye Başkanı ve Cumhur ittifakı Belediye Başkan Adayı Dr. Ömer Selim Alan ise ziyaretle ilgili konuşmasında, “Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanımıza, İlçe Başkanımıza, Belediye Başkan Adayları Tahsin Erdem Bey'e ve bütün heyete ben de teşekkür ediyorum. Bugün belediyemizde kendilerini misafir etmekten biz de mutluluk duyuyoruz. Tabii biz de 5 yıl önce Muharrem hocayı (Akdemir)  Başkanımızı ziyarete gelmiştik. Şimdi biz Tahsin Bey'i (Erdem) misafir ediyoruz. Onlar da demin dediği gibi belediyemizdeki çalışma arkadaşlarımızla, mesai arkadaşlarımıza, kendilerine anlatacaklar. Malum seçim sürecindeyiz. 2019'da gayet güzel bir süreç yaşamıştık. Şu ana kadar da muazzam bir şekilde giden güzel bir süreç var. Evet. Centilmenlik sınırları içinde. Saygı, sevgi hiç bırakmadan birbirimizi kıracak, üzecek bir kelam etmeden teşkilatlarımız da olsun, bunun için de il başkanımıza da, ilçe başkanımıza da Tahsin Beye de teşekkür ediyorum.

İnşallah 31 Mart’a kadar yaptıklarımızı, yapacaklarımızı anlatacağız. Takdir milletimizin. Biz zaten tersi bir durum düşünmüyoruz. Buna da ben vatandaşlarımızın huzurunda, sizlerin vasıtasıyla bu seçim ortamının, güzelliğinin bozulmayacağını, şehrim adına söz veriyorum. Çünkü öbür türlü olduğu zaman herkes bundan rahatsız oluyor. Yüz yüze bakan insanlarız. Cenazemiz, düğünümüz bir. Bunlar gelip geçecek 1 Nisan'dan sonra takdir milletimizi, milletimizi nasıl takdir ederse herkes Zonguldak'ta beraber, el ele, gönül gönüle yaşamaya devam edecek. Biz başkanlarımıza, Tahsin Bey'e ziyaretleri için teşekkür ediyoruz. İyi olan kazansın diyoruz. Halkımızın takdir ettiği kimse inşallah Zonguldak belediye başkanlığı makamını 5 yıl daha vatandaşımıza hizmet noktasında başarılı şekilde İnşallah yürütür diye temenni ediyoruz” ifadelerini kullandı.

DURAL: “SİYASİ NEZAKETİ ELDEN BIRAKMAMALIYIZ”

CHP İl Başkanı Devrim Dural ise; “Sayın Belediye Başkanı Başkanımız Selim Alan'ı ziyaret ediyoruz. Kendisinin bizi ağırlamaları ve güzel düşünceleri ve dilekleri için teşekkür ediyorum. Her ne kadar bir siyasi rekabet içinde olsak da sonuç itibariyle küçük bir şehirde yaşıyoruz. Ve yüz yüze bakıyoruz. Bu  centilmenlik noktasındaki düşünce katılıyorum başkanımıza.  Seçimin sonuna kadar biz de siyasi nezaketi elden bırakmadan Zonguldak'ın menfaatleri için kendi bakış açımızla bir  çalışma yapacağımızı vaat ediyoruz.  Günün sonunda tabii ki biz kazanmak istiyoruz. Belediyeyi tekrardan geri almak istiyoruz. Ama bu bizim tabii ki çalışma siyasi, nezaketi, saygıyı, sevgiyi elden bırakmamızı  gerektirmiyor. Dolayısıyla bu yönde de çalışmalarımızı ilerleteceğiz diyorum. Başkanımıza tekrar teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu. 

CHP Zonguldak Belediye Başkan Adayı Tahsin Erdem ve beraberindeki heyet ziyaretin ardından, Zonguldak Belediyesi’nin birimlerini ziyaret ederek personelden destek istedi.


Haberi Sesli Oku
Röportajlar

CHP’de Tolga Gören bombası...

1

Vedat Öztürk, Mansur Yavaş’ı ziyaret etti

2

Kozlu’da tabular yıkılıyor… Dökmeci bunu da yaptı…

3

Çınar yazdı, Dökmeci el attı… İçme suyu isale hattı tamir edildi…

4

Kozlu Sahil Yolu’nda tedbirler acilen artırılsın

5

Kozlu'da feci kaza... Ömer Asaf kurtarılamadı... Sürücü K.G. tutuklandı...