CHP’liler Kozlu’da gövde gösterisi yaptı...

CHP Kozlu İlçe Başkanı Merve Arslan, belediye başkan aday adaylarıyla birlikte gövde gösterisi yaptı.

KOZLU 14.01.2024 18:02:00 0
CHP’liler Kozlu’da gövde gösterisi yaptı...

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kozlu İlçe Başkanı Merve Arslan ve ekibi, Kozlu Belediye Başkan Aday Adayları Tolga Gören, Erkut Alacalı, Barış Demirel ve Altuğ Dökmeci’yle birlikte esnaf ve kahvehaneleri ziyaret ederek birlik ve beraberlik mesajları verdi.

CHP Kozlu İlçe Başkanlığından esnaf ziyaretleri sonrası yapılan açıklamada, “CHP Kozlu İlçe Başkanımız Merve Arslan, Belediye Başkan Aday Adaylarımız Tolga Gören, Erkut Alacalı, Barış Demirel ve Altuğ Dökmeci ile birlikte (Cihan Değirmenci torununun rahatsızlığı dolayısıyla katılamadı) Merkez Mahallesi, Topbaşı, İncirdibi, Tuğlaharmanı Son Durak, 19 Mayıs Mahallesi Askeritepe ve Fatih mahallelerinde işyerleri ve kahvehane ziyaretleri yaparak vatandaşlarımızla buluştuk. 

4 Aday Adayımızın da hep birlikte güçlü bir Kozlu için birlikte olduklarını ve bu sayede Kozlu’yu tekrardan Cumhuriyet Halk Partili bir belediye yapmak amacıyla var güçleri ile çalışacaklarını vatandaşlarıma beyan etmişlerdir. İlçe Başkanımız Merve Arslan hep birlikte çok güzel bir ruh yakaladıklarını ve bu birleştirici ruhun Kozlu’da 20 yılın üzerine tekrardan seçim kazandıracağını belirtmiştir” denildi.


Haberi Sesli Oku
Röportajlar

Bomba sorular... Bomba cevaplar...

1

2

Bomba sorular... Bomba cevaplar...

3

Ali Bektaş madencilerle buluştu...

4

Yaşlı adamı ‘oy’ için dövdüler!..

5

Kozlu’da iki kadına araç çarptı…