CHP’liler Kozlu’da harıl harıl çalışıyor...

CHP Kozlu İlçe Başkanı Merve Arslan, 31 Mart 2024 Pazar günü yapılacak yerel seçimler öncesi ‘aday adayları ön seçim istiyor’ dedikodularının aksine 5 aday adayıyla birlikte sahaya inerek seçimi kazanmak için harıl harıl çalışıyor

KOZLU 18.01.2024 13:07:00 0
CHP’liler Kozlu’da harıl harıl çalışıyor...

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kozlu İlçe Başkanı Merve Arslan, 31 Mart 2024 Pazar günü yapılacak yerel seçimler öncesi ‘aday adayları ön seçim istiyor’ dedikodularının aksine 5 aday adayıyla birlikte sahaya inerek seçimi kazanmak için harıl harıl çalışıyor.

CHP Kozlu İlçe Başkanı Merve Arslan, Kozlu Belediye Başkan Aday Adayları Tolga Gören, Cihan Değirmenci, Altuğ Dökmeci, Erkut Alacalı ve Barış Demirel ile birlikte, STK başkanları başta olmak üzere esnaf ve sanatkarları ziyaretlerinde sorunlarını dinleyerek yerel seçimler için destek istiyor.

CHP Kozlu İlçe Başkanlığından ziyaretlerle ilgili yapılan açıklamada, “CHP Kozlu İlçe Başkanlığı olarak Kozlu İlçe Başkanımız Merve Arslan ve Belediye Başkan Aday Adaylarımız Tolga Gören, Cihan Değirmenci, Altuğ Dökmeci, Erkut Alacalı ve Barış Demirel ile birlikte Merkez Mahallesi Dr. Halim Tanyeri Caddesi’ndeki esnaflarımız ziyaret edilerek, hayırlı işler dileklerinde bulunuldu” denildi.

 


Haberi Sesli Oku
Röportajlar

Bomba sorular... Bomba cevaplar...

1

2

Bomba sorular... Bomba cevaplar...

3

Ali Bektaş madencilerle buluştu...

4

Yaşlı adamı ‘oy’ için dövdüler!..

5

Kozlu’da iki kadına araç çarptı…