Devrek Belediyesi’nde TİS imzalandı...

Devrek Belediyesi ile Tüm Belediye ve Yerel Yönetim Hizmetleri Emekçileri Sendikası (TÜM BEL-SEN) arasında süren toplu iş sözleşmesi görüşmeleri uzlaşma ile sonuçlandı.

DEVREK 10.01.2024 11:41:00 0
Devrek Belediyesi’nde TİS imzalandı...

Devrek Belediyesi ile Tüm Belediye ve Yerel Yönetim Hizmetleri Emekçileri Sendikası (TÜM BEL-SEN) arasında süren toplu iş sözleşmesi görüşmeleri uzlaşma ile sonuçlandı. Sözleşmeye göre, Devrek Belediyesi’nde görev yapan memurların sosyal denge tazminatı tavan rakam olan yüzde 120 olarak uygulanacak.

Devrek Belediyesi ile KESK’e bağlı TÜM BEL-SEN arasında toplu iş sözleşmesinin imzalanması için başkanlık makamında tören düzenlendi.

Törene, Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, TÜM BEL-SEN Zonguldak Şube Başkanı İsmail Sefertaş ve Devrek Şubesi temsilcileri katıldı. Sözleşmeyle Devrek Belediyesi’nde çalışan memurların ve sözleşmeli memurun sosyal denge tazminatı tavan ücret olan yüzde 120 olarak uygulanması imza altına alındı.

TÜM BEL-SEN Zonguldak Şube Başkanı Sefertaş, “Görüşmelerin uzlaşma ile sonuçlanmasının ardından Devrek Belediyesi ile sözleşmemizi imzaladık. Her zaman çalışanlarının yanında olan Devrek Belediye Başkanımız Sayın Çetin Bozkurt’a tüm memur arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum” dedi.

Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt da yaptığı konuşmada, “Ben her zaman çalışandan, emekçiden yana oldum, bundan sonra da olmaya devam edeceğiz. Ülkenin içinde bulunduğu ekonomik şartlar zor olsa da personelimizi mağdur etmedik, etmeyeceğiz de. Bu anlaşma tüm memurlarımıza hayırlı uğurlu olsun” dedi.


Haberi Sesli Oku
Röportajlar

CHP’de Tolga Gören bombası...

1

Vedat Öztürk, Mansur Yavaş’ı ziyaret etti

2

Kozlu’da tabular yıkılıyor… Dökmeci bunu da yaptı…

3

Çınar yazdı, Dökmeci el attı… İçme suyu isale hattı tamir edildi…

4

Kozlu Sahil Yolu’nda tedbirler acilen artırılsın

5

Kozlu'da feci kaza... Ömer Asaf kurtarılamadı... Sürücü K.G. tutuklandı...