Esnaf ve sanatkarlardan, Başkan Bektaş’a teşekkür...

Esnaf ve sanatkarlardan, Başkan Bektaş’a teşekkür...

Tüm Manşetler 7.11.2019 17:22:21 0
Esnaf ve sanatkarlardan, Başkan Bektaş’a teşekkür...

Kozlu Belediyesi ile DSİ arasında geçmiş dönemlerde imzalanan protokol sonrası yapımına başlanmasının ardından kısa bir süre sonra duran Kozlu Yeni Sanayi Sitesi köprü inşaatı, Başkan Ali Bektaş’ın girişim ve destekleriyle yeniden başladı. Kooperatif Başkanı Zeki Uludüz ile Site Başkanı Namık Işıklı, Belediye Başkanı Ali Bektaş’a köprünün yapımına verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti.

Kozlu Belediyesi ile DSİ arasında geçmiş dönemlerde imzalanan protokol sonrası yapımına başlanmasının ardından kısa bir süre sonra duran Kozlu Yeni Sanayi Sitesi köprü inşaatı, Başkan Ali Bektaş’ın girişim ve destekleriyle yeniden başladı. Kozlu Yeni Sanayi Sitesi’nde köprünün yanı sıra, selden dolayı yıkılan istinat duvarları ile Güney Mahallesi tarafında tehlike arz eden duvarlarında yapılacağı bildirildi.

Kozlu Yeni Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanı Zeki Uludüz ile Kozlu Yeni Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Namık Işıklı, Belediye Başkanı Ali Bektaş’a köprünün yapımına verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti.

Kozlu Yeni Sanayi Sitesi köprü inşaatının iki yıl önce demir sıkıntısı nedeniyle durduğuna dikkat çeken Uludüz, “Kozlu Belediye Başkanı Ali Bektaş’ın yaşanan demir sorununu çözmesinin ardından yüklenici firma iş makinelerini getirerek köprünün yapımına yeniden başladı. Sanayi sitemizde köprünün yanı sıra yıkılan istinat duvarının da yapımına başlandı.

Kozlu Yeni Sanayi Sitesi’nin Güney Mahallesi kısmındaki istinat duvarlarında da çökme ve yıkılmalar var. Kozlu Belediye Başkanımız Ali Bektaş bu duvarlarında Aralık ayı içerisinde Afet İşlerinden gelecek paradan ödenek aktararak yapımına başlanacağını müjdesini verdi. Belediye Başkanımız Ali Bektaş’a esnaf ve sanatkarlarımızın sorunlarına duyarsız kalmayıp, çözüm ürettiği için teşekkür ediyoruz” dedi.

Kozlu Yeni Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Namık Işıklı ise, Kozlu Belediye Başkanı Ali Bektaş’a yıkılan duvarların yapımı ve alt yapı çalışmalarından dolayı esnaf ve sanatkarlar adına teşekkür etti.


Haberi Sesli Oku
Röportajlar

CHP’de Tolga Gören bombası...

1

Ali Bektaş madencilerle buluştu...

2

Yaşlı adamı ‘oy’ için dövdüler!..

3

Kozlu’da iki kadına araç çarptı…

4

Ali Bektaş'ın meclis listesi belli oldu... Dökmeci bombası...

5

Atanur Öner: Kozlulu hemşerilerimin sesi olacağım...