Kılıç'ta Ali Bektaş izdihamı...

Kılıç'ta Ali Bektaş izdihamı...

Tüm Manşetler 10.03.2019 14:31:26 0
Kılıç

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kozlu Belediye Başkan Adayı Ali Bektaş, Kılıç Mahallesi’nde Seçim Bürosu açtı. İl Genel Meclisi Başkanı Necdet Karaveli, AK Parti Kozlu İlçe Başkanı Ahmet Gören, belediye meclis üyesi adayları ve partililerin de katıldığı açılış öncesi, Kılıç Mahalleliler AK Partili Ali Bektaş’a sevgiyle karşılık verdi.

AK Partili Bektaş, Çevre, Gençlik, Ulaşım, Sağlık, Kalkınma ve İstihdam, Kentsel Dönüşüm, Spor, Sosyal, Turizm, Kültür ve Sanat projelerini Kılıç Mahallesi sakinlerine anlatarak destek istedi.

Kozlu’da sevgi, saygı ve demokratik bir ortamda seçim geçirmelerini istediklerini dile getiren Bektaş, “AK Partili Ali Bektaş olarak biz ilçemize yapacağımız projelerimizi ortaya koyduk ve halkımızın karşısına çıktık. Kimseyi kötülemedik, kötülemeyeceğiz. Kozlu’muzu geçmişte nasıl değiştirip, geliştirdiysek önümüzdeki 5 yılda da projelerimizi hayata geçirerek değişime ve gelişime devam ederek nüfusumuzu 60-70 binlere çıkarmayı hedefliyoruz. Bu hedefleri gerçekleştirmek için de sizlerden destek istiyoruz” dedi.


Haberi Sesli Oku
Röportajlar

ALİ CİNAL SORDU, ATANUR ÖNER YANITLADI...

1

Özdemir: Pes etmek yok...

2

Kozlulu esnaf ve sanatkarlar, Başkan Dökmeci’yi kutladı...

3

CHP’li Akın ile Uzun, Dökmeci’ye başarılar diledi....

4

Dökmeci, iş insanlarını ağırladı...

5

TTK’ya alınacak 44 kişi için başvurular başladı...