Kadın gazeteciler Başkan Alan'ı ziyaret etti...

Kadın gazeteciler Başkan Alan'ı ziyaret etti.

ZONGULDAK 8.03.2024 14:41:00 0
Kadın gazeteciler Başkan Alan

 

Zonguldaklı kadın gazeteciler, Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan’ı ziyaret etti. Kadın gazeteciler, 1 güne özel çıkarttıkları Kadın Eli gazetesini de Başkan Ömer Selim Alan’a takdim etti.

Zonguldak’ta farklı basın kuruluşlarında görev yapan Anadolu Ajansı ve Şafak Gazetesi Muhabiri Fadime Yılmaz Elma, Kanal B Muhabiri Duygu Elma Özfidan, Çınar Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Gülseher Cinal, Pusula Gazetesi Muhabiri Öznur Güneş,  İnanış Gazetesi Muhabiri Arife Güleryüz ve Umut67 haber sitesi sorumlusu Burcu Sak, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan’ı ziyaret etti. 
Zonguldak basınında farklı kuruluşlarda görev yapan kadın gazeteciler, 8 Mart’a özel tek sayı olarak çıkarttıkları ve ücretsiz bülten olan ‘Kadın Eli’ gazetesini de takdim etti.
Kadınların toplumdaki yeri ve önemini bir kez daha hatırlatan Alan, kadın gazetecilere ziyaretinden dolayı teşekkür etti. Başkan Alan, kadın gazetecilere karanfil de takdim etti. 


Haberi Sesli Oku
Röportajlar

CHP’de Tolga Gören bombası...

1

Vedat Öztürk, Mansur Yavaş’ı ziyaret etti

2

Kozlu’da tabular yıkılıyor… Dökmeci bunu da yaptı…

3

Çınar yazdı, Dökmeci el attı… İçme suyu isale hattı tamir edildi…

4

Kozlu Sahil Yolu’nda tedbirler acilen artırılsın

5

Kozlu'da feci kaza... Ömer Asaf kurtarılamadı... Sürücü K.G. tutuklandı...