Kantarcı: “Olgun havayı korumak hepimizin görevidir”

Kantarcı: “Olgun havayı korumak hepimizin görevidir”

Tüm Manşetler 28.02.2019 14:49:49 0
Kantarcı: “Olgun havayı korumak hepimizin görevidir”

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, bazı gazetelerde çıkan haberler üzerine bir açıklama yaptı. Kantarcı açıklamasında, “26 Şubat 2018 tarihinde, Belediyemizin birimlerini ziyaret eden AK Parti Çaycuma Belediye Başkan Adayı Sayın Ahmet Karayılmaz’ın gerçekleştirdiği gezi sonrasında kimi gazetelerde çıkan haberlerle ilgili bir açıklama yapma gereği görülmüştür. Sayın Karayılmaz, 25 Şubat 2018 tarihinde, tarafıma, bir Whats’App mesajı göndererek şantiyelerimizde ve Çaybel’de çalışan işçilerimize, öğle arasında, merhaba demek istediğini bildirmiş, talebine olumlu yanıt verilerek, bir daire müdürümüz refakatinde programını gerçekleştirmesi sağlanmıştır” dedi.

İŞÇİ ARKADAŞLARIMIZLA EN İYİ ORTAMLARDA BULUŞMASI SAĞLANMIŞTIR

Kantarcı açıklamasında, “Sayın Karayılmaz gezdiği her yerde birimin müdürü tarafından karşılanarak her türlü kolaylık gösterilmiş, işçi arkadaşlarımızla en iyi ortamlarda buluşması sağlanmıştır. Ziyaret sırasında gerek gezi heyeti içinde yer alan kişiler, gerekse personelimiz tarafından hatıra ve haber amaçlı fotoğraf ve video çekimi yapılmış, bunların önemli bölümü sosyal medyada da yayımlanmıştır” şeklinde ifadelere de yer verdi.

HABERLER BİZİ ÜZDÜ

Kantarcı açıklamasını, “Herkesin cep telefonu, tablet, fotoğraf makinesi gibi cihazlarla kayıt yapıp, canlı yayınlarla paylaştığı bir ortamda Belediyemiz çalışanlarının yaptığı çekimlerin, kimi gazetelerce bir maksada yönelikmiş gibi haberleştirilmesi bizleri üzmüştür. Büyük bir memnuniyetle takip ettiğimiz gibi seçim kampanyası Çaycuma’mızda büyük bir olgunluk içinde devam etmektedir. Bu olgun havayı korumak hepimizin sorumluluğundadır. Herkesin bu sorumlulukla hareket etmeye çağırıyor, vatandaşlarımızın bunu bozmaya yönelik hiçbir girişime itibar etmemesini önemle rica ediyorum” diyerek tamamladı.


Haberi Sesli Oku
Röportajlar

CHP’de Tolga Gören bombası...

1

Ali Bektaş madencilerle buluştu...

2

Yaşlı adamı ‘oy’ için dövdüler!..

3

Kozlu’da iki kadına araç çarptı…

4

Ali Bektaş'ın meclis listesi belli oldu... Dökmeci bombası...

5

Atanur Öner: Kozlulu hemşerilerimin sesi olacağım...