KIBRIS’TA DENKTAŞ, KOZLU’DA BEKTAŞ…

KIBRIS’TA DENKTAŞ, KOZLU’DA BEKTAŞ…

Tüm Manşetler 14.03.2019 18:48:15 0
KIBRIS’TA DENKTAŞ, KOZLU’DA BEKTAŞ…

AK Parti Kozlu Belediye Başkan Adayı Ali Bektaş’ın, Merkez Mahallesi Tuğla Harmanı mevkiindeki Seçim Bürosu’ndaki halk buluşması mitinge dönüştü. İlçe Başkanı Ahmet Gören ve meclis üyesi adaylarıyla mahalle sakinlerinin karşısına çıkan AK Partili Bektaş’ı mahalle sakinleri “Kıbrıs’ta Denktaş, Kozlu’da Bektaş” sloganlarıyla karşıladı.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kozlu Belediye Başkan Adayı Ali Bektaş’ın, 5 yıllık hedef ve projelerini açıklaması ilçede büyük bir heyecanla karşılanıyor. Kozlu’yu görev yaptığı dönemlerde hayata geçirdiği proje ve yatırımlarla hayal ötesi yaşanabilir ilçe haline getiren AK Partili Ali Bektaş, Merkez Mahallesi Tuğla Harmanı mevkiinde, “Kıbrıs’ta Denktaş, Kozlu’da Bektaş” sloganlarıyla karşılandı.

Kozlu’da seçimlerin sevgi, saygı ve demokrasi içerisinde geçmesini istediklerini ancak şahsına yönelik saldırıların olduğuna vurgu yapan AK Partili Ali Bektaş, “AK Partinin Belediye Başkan Adayı olarak çıktık projelerimizi açıkladık. Kimseyi kötülemedik, kötülemeyeceğiz de. Biz eserlerimizle konuşuruz. Geçmişte yaptığımız eserler Kozlu’muzu yaşam merkezi haline getirdi. Nüfusuz hızla arttı. Önümüzdeki 5 yıllık süreçte de eserlerimizin üzerine yeni eserler ekleyerek nüfusumuzu 60-70 binlere yükselteceğiz. Şimdi çıkmış birileri işi şovenizme dökerek yaptıklarımızı eleştiriyor. Hüdai efendi senin 250 bin liraya satamadığın arsayı biz 5 milyona satarak parayı belediyenin kasasına koyduk. O parayla Kozlu’muza hizmet ettik. Uniyurt’un bulunduğu alanı da sattık. Şuan o yurtta bin öğrencimiz var. Bu öğrencilerimiz Kozlu ekonomisine katkı veriyor. Orada çalışıp, evlerine ekmek götüren kardeşlerimiz var. Geleceğimizin teminatı çocuklarımıza barınacak yer yaptırmasa mıydık? Aklı sıra bizi eleştirmeye çalışanlar çıksın Kozlu’muzda bir dikili ağacını göstersin. Kozlu’da herkes Ali Bektaş’ı da, Hüdai Dökmeci’yi de çok iyi tanıyor” dedi.

Merkez Mahallesi Tuğla Harmanı mevkii sakinleri, AK Parti Belediye Başkan Adayı Ali Bektaş ve ekibine güvendiklerini ve destek vereceklerini kaydetti.


Haberi Sesli Oku
Röportajlar

CHP’de Tolga Gören bombası...

1

Ali Bektaş madencilerle buluştu...

2

Yaşlı adamı ‘oy’ için dövdüler!..

3

Kozlu’da iki kadına araç çarptı…

4

Ali Bektaş'ın meclis listesi belli oldu... Dökmeci bombası...

5

Atanur Öner: Kozlulu hemşerilerimin sesi olacağım...