Korkmaz: Kozlululardan hizmet için yetki istiyoruz...

Korkmaz: Kozlululardan hizmet için yetki istiyoruz...

11.03.2024 17:28:00 0
Korkmaz: Kozlululardan hizmet için yetki istiyoruz...

Yeniden Refah Partisi (YRP) Kozlu Belediye Başkan Adayı Bilal Korkmaz, İl Genel Meclisi Kozlu Adayları, Kozlu Belediye Meclis Üyesi Adayları, kadın ve gençlik kolları üyeleri ve teşkilat temsilcileriyle birlikte mahalle mahalle, kapı kapı dolaşarak vatandaşların sorunlarını dinliyor.

Yeniden Refah Partisi Kozlu Belediye Başkan Adayı Bilal Korkmaz, “Kozlulu hemşerilerimizi kapı kapı ziyaret ederek ilçemizde hayata geçirmeyi planladığımız projelerimizi anlatıyoruz. Milletin derdini dinlemeyen, milletimize derman olamaz. 

Yaklaşık 4 yıldır sürdürdüğüm ilçe başkanlığı dönemimde de vatandaşlarımızın dertleriyle dertlendik, sorunlarını dinledik, çözümleri noktasında fikir alış verişi yaptık. Milli Görüş teşkilatları olarak her daim vatandaşlarımızla iç içe olduk. 31 Mart 2024 Pazar günü yapılacak olan yerel seçimler öncesi de projelerimizi de vatandaşlarımızın talep ve istekleri doğrultusunda hazırladık. 

Kozlulu hemşerilerimize yatırım, istihdam ve üretim politikaları başta olmak üzere hizmetlerimizle ilgili projelerimizi hayata geçirmek için oylarına talip olarak, yetki istiyoruz.

Bu vesileyle Kozlulu hemşerilerimizin Mübarek Ramazan Ayının hayırlara vesile olmasını temenni eder, yuvalarında sağlıklı, huzurlu, bol ve bereketli günler dilerim” dedi.


Haberi Sesli Oku
Röportajlar

CHP’de Tolga Gören bombası...

1

Vedat Öztürk, Mansur Yavaş’ı ziyaret etti

2

Kozlu’da tabular yıkılıyor… Dökmeci bunu da yaptı…

3

Çınar yazdı, Dökmeci el attı… İçme suyu isale hattı tamir edildi…

4

Kozlu Sahil Yolu’nda tedbirler acilen artırılsın

5

Kozlu'da feci kaza... Ömer Asaf kurtarılamadı... Sürücü K.G. tutuklandı...