Kozlu’da 3 bin kişiye ekmek kapısı olacak...

Zonguldak’ın Kozlu İlçe Belediye Başkanı ve Adayı Ali Bektaş, ilçede istihdama ciddi katkı sağlayacak İhsaniye Mahallesi’nde kurulacak olan Orta Ölçekli Organize Sanayi Sitesi’ndeki imalathanelerde 3 bin kişinin istihdam edileceği

KOZLU 13.03.2024 13:51:00 0
Kozlu’da 3 bin kişiye ekmek kapısı olacak...

Zonguldak’ın Kozlu İlçe Belediye Başkanı ve Adayı Ali Bektaş, ilçede istihdama ciddi katkı sağlayacak İhsaniye Mahallesi’nde kurulacak olan Orta Ölçekli Organize Sanayi Sitesi’ndeki imalathanelerde 3 bin kişinin istihdam edileceğini açıkladı.
Başkan Bektaş açıklamasında, “İhsaniye Mahallesi’nin en ücra köşelerine bile doğal gaz gelecek. 2024 İhsaniye’nin şaha kalktığı herkesin İhsaniye de yaşamak için can attığı bir yer olacak.
Çevre Yolu da İhsaniye Mahallesi’nden geçecek. Millet Bahçesiyle yaşam kalitesinin artarak şahlanacağı İhsaniye Mahallesi’nde Orta Ölçekli Sanayi Sitesi Projesini, Filyos-Ilıksu bağlantı yoluyla entegre ederek içerisinde yer alacak imalathanelerde 3 bin gencimize istihdam sağlayacağız.
İhsaniye TOKİ Projesi, Ortak Ölçekli Sanayi Sitesi Projesi, Millet Bahçesi ve Çevre Yolu Projelerinin tamamı bakanlık tarafından bütçeleri ayrılarak onaylandı” ifadelerini kullandı.


Haberi Sesli Oku
Röportajlar

ALİ CİNAL SORDU, ATANUR ÖNER YANITLADI...

1

Özdemir: Pes etmek yok...

2

Kozlulu esnaf ve sanatkarlar, Başkan Dökmeci’yi kutladı...

3

CHP’li Akın ile Uzun, Dökmeci’ye başarılar diledi....

4

Dökmeci, iş insanlarını ağırladı...

5

TTK’ya alınacak 44 kişi için başvurular başladı...