Kutayer’den sonra Özdemir’de, Ali Bektaş’ı desteklediğini açıkladı...

Kutayer’den sonra Özdemir’de, Ali Bektaş’ı desteklediğini açıkladı

KOZLU 29.03.2024 20:22:00 0
Kutayer’den sonra Özdemir’de, Ali Bektaş’ı desteklediğini açıkladı...

 

 

Gelecek Partisi eski İl Başkanı Mustafa Kutayer ve DEVA Partisi Zonguldak Belediye Başkan Adayı Fatih Keleş’in ardından, DEVA Partisi İl Başkanı İbrahim Özdemir, yerel seçimlerde Kozlu Belediye Başkanı Ali Bektaş’a tam destek vereceklerini açıkladı.

Kozlulu İş insanı İbrahim Özdemir seçimlere iki gün kala yaptığı açıklamada, “DEVA Partisi İl Başkanı ve Kozlulu iş insanı olarak, Kozlu’muzun geleceği için mevcut Belediye Başkanı Ali Bektaş’ı destekleme kararı aldık. 

Kozlu Belediyesi’nde geçmişteki yaşanmışlıkları unutmak mümkün değildir. Kozlu Belediye Başkanı Ali Bektaş bilgi birikimi ve tecrübesiyle zor bir coğrafyada kıt imkanlara rağmen hizmet üretmenin yanı sıra dünyada yaşanan ekonomik buhranlara rağmen Merkezi Hükümetin desteğiyle çalışan emekçilere her ay düzenli ödediği maaşlarla esnaflarımıza can suyu olduğu inkar edilemez. 

Kozlu’muzun, Kozluluların ve emekçilerimizin önümüzdeki süreçte mağdur edilmemesi, ilçemize yapılacak yeni yatırımların önünün kesilmemesi için DEVA Partisi olarak mevcut Belediye Başkanı Ali Bektaş’ı destekleme kararı aldığımızı kamuoyuna duyuyoruz” dedi.

Gelecek Partisi Zonguldak eski İl Başkanı Mustafa Kutayer’in de aynı gerekçelerle Kozlu Belediye Başkanı Ali Bektaş’ı destekleyeceklerini aylar öncesinden açıklaması ilçede büyük yankı uyandırmıştı.


Haberi Sesli Oku
Röportajlar

ALİ CİNAL SORDU, ATANUR ÖNER YANITLADI...

1

Özdemir: Pes etmek yok...

2

Kozlulu esnaf ve sanatkarlar, Başkan Dökmeci’yi kutladı...

3

CHP’li Akın ile Uzun, Dökmeci’ye başarılar diledi....

4

Dökmeci, iş insanlarını ağırladı...

5

TTK’ya alınacak 44 kişi için başvurular başladı...