Kuyumcular Sevgililer Günü'ne hazır: Tek taş bagetler revaçta...

Zonguldak Kuyumcular Çarşısı Dernek Başkanı Çetin Çelik, 14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle dükkanında güzel bir konsept hazırladı.

ZONGULDAK 13.02.2024 12:16:00 0
Kuyumcular Sevgililer Günü

Zonguldak Kuyumcular Çarşısı Dernek Başkanı Çetin Çelik, 14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle dükkanında güzel bir konsept hazırladı.

Sevgililer Günü'nde en çok baget tek taşın ve kolyenin ilgi gördüğünü ifade eden Başkan Çetin Çelik, her zevke ve her keseye göre ürünleri olduğunu söyledi. Kuyumcu dükkanın önünde kırmızı karanfillerden yapılan kalp ve ışıklı yazı, vatandaşların ilgisini çekerek bol bol fotoğraf çektirdiler. 

Kuyumcu Çetin Çelik, vatandaşları bu zorlu günlerde bir nebze mutlu etmek için dükkanlarında konsept hazırladıklarını belirterek "Sevgililer Günü'nde hareket olacağını tahmin ediyoruz. Sevgililer Günü alışverişi yapacak vatandaşlara yanımıza bekliyoruz. Hazırlıklarımızı tam olarak yaptık. Mağazamızda o konsepti de o değişiklikleri de hazırladık. İnşallah iyi geçecektir" dedi. 

Sevgililer Günü'nde en çok tercih edilen hediyenin baget yüzük ve kolye olduğunu ifade eden Çetin Çelik "Vatandaşlar hediye olarak, özellikle erkekler tek taşa ilgi duyuyor. O daha çok beğeniliyor, talep ediliyor. Kolyeler oldukça gündemde, popüler. Fiyatlar 2 bin 500 TL ile 5 bin TL arasında değişiyor. Her ihtiyaca göre herkese göre gerçekten farklı çok güzel ürünlerimiz var. Zonguldaklıları kuyumcu dükkanımıza bekliyoruz" dedi.


Haberi Sesli Oku
Röportajlar

Bomba sorular... Bomba cevaplar...

1

2

Bomba sorular... Bomba cevaplar...

3

Ali Bektaş madencilerle buluştu...

4

Yaşlı adamı ‘oy’ için dövdüler!..

5

Kozlu’da iki kadına araç çarptı…