Merve Arslan, Kozlululara teşekkür etti...

Merve Arslan, Kozlululara teşekkür etti.

4.04.2024 11:12:00 0
Merve Arslan, Kozlululara teşekkür etti...

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kozlu İlçe Başkanı Merve Arslan, 31 Mart 2024 Pazar günü yapılan seçimlerde Belediye Başkan Adayı Altuğ Dökmeci başta olmak üzere; İl Genel Meclisi ve Belediye Meclis üyelerine sandıkta güvenoyu veren Kozlulular başta olmak üzere emek veren teşkilat mensuplarına teşekkür etti. 

CHP’li Arslan yaptığı teşekkür açıklamasında; “31 Mart yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi olarak Kozlu Belediye Başkanlığı'nı kazanmamızda sizlerin destek ve katkıları büyük önem taşıdı. Bu nedenle sizlere teşekkür etmek istiyorum.

Kozlu halkının bize gösterdiği güven ve desteğe sonsuz bir minnettarlık duyuyoruz. Sizlerin desteği olmadan bu başarı elde edilemezdi. Her birinizin gösterdiği ilgi, destek ve katkı, bizlere güç ve motivasyon verdi.

İlçe yönetimimize, parti gönüllülerimize ve sandık görevlilerimize de ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Özverili çalışmalarınız ve fedakarlıklarınız olmadan bu başarıya ulaşmak mümkün olmazdı. Sizlerin emeği ve gayreti, bu seçim sürecinde bizlere büyük destek oldu.

Kozlu'nun daha iyi bir geleceği için birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Sizlerin desteğiyle, daha yaşanabilir bir Kozlu için çaba sarf edeceğiz. Tekrar teşekkür eder, sevgi ve saygılarımı sunarım” dedi.


Haberi Sesli Oku
Röportajlar

CHP’de Tolga Gören bombası...

1

Sağanak yağış geliyor

2

Zonguldak’ta aylardır içme suyu boşa akıyor

3

Motosiklet sevdalıları Kozlu’da buluştu

4

Merve Arslan suskunluğunu bozdu... Dün onlarca yanlışa ses çıkarmayanlar, bugün akılları sıra bize çamur atıyorlar...

5

Vedat Öztürk, Mansur Yavaş’ı ziyaret etti