MHP'li Akdemir, Devrek'i ayağa kaldıracak projelerini açıkladı...

MHP'li Akdemir, Devrek'i ayağa kaldıracak projelerini açıkladı...

Tüm Manşetler 16.02.2019 19:02:22 0
MHP

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Devrek Belediye Başkan Aday Ahmet Akdemir, Devrek’i hak ettiği yere getirmek için çalışacaklarını söyleyerek, “Devrek için ciddi projelerimiz var “ dedi. MHP Devrek Belediye Başkan Aday Ahmet Akdemir, basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya gelerek projelerini açıkladı. Devrek Otel'de düzenlenen kahvaltıya; MHP Devrek İlçe Başkanı Erol Kaptan, MHP Devrek Belediye Başkan Adayı Ahmet Akdemir, MHP Devrek İlçe Teşkilatı Kadın Kolları Başkanı Nursel Atar, Belediye Meclis Üyeleri Adayları ve çok sayıda partili katıldı.

AKDEMİR: DEVREK'İ AYAĞA KALDIRACAK PROJELERİMİZ VAR

Kahvaltıda konuşan MHP Devrek Belediye Başkan Adayı Ahmet Akdemir, belediye başkanı seçilmesi halinde hayata geçirmeyi planladığı projelerini anlattı. Kadın, çocuk, genç, yaşlı, engelli demeksizin bütün Devreklileri kucaklayacağını belirten Akdemir, “Bu tarihi günde bizleri yalnız bırakmadığınız için hepinize teşekkür ediyorum. Ben ve ekibim ilçemize hizmet etmek için geliyoruz. İlçemizin sorunlarını çözüm yollarını biliyoruz. İlçemizi ayağa kaldıracak çok büyük projelerimiz var. İnşallah Devrek halkınında desteğiyle 31 martta belediye başkanı seçildiğimizde bu büyük projelerimizi hayata geçireceğiz. Bütün bunlar Allah in izni ve sizlerin desteğiyle Milliyetçi Hareket Partisinin Belediyeciliğiyle gelecektir. İddia ediyoruz, en şeffaf hizmet bizimle gelecektir. Projelerimiz ve kadrolarımız hazırdır. Sizin duanıza sizin gönlünüze ve oyunuza talibim. İnşallah 1 Nisan sabahı Devrek halkını Milliyetçi Hareket Partisi Belediyeciliğiyle buluşturacağız” dedi.

Akdemir’in yapmak istediği projeleri şöyle: “Kentsel Planlama, Yol Konağı Mola Tesisi, Kent Müzesi, Millet Evleri, Kent Meydanı Düzenlemesi, Belediye Aş Evi, Kamu Binalarının Taşınması, Sokak Hayvanları Barınağı, Yaşlılar Evi, Devrek Çayı Çevresi Rekreasyon Alanı, Pazaryeri Düzenlemesi, Seyir Terası, Kent İçi Yeşil Alanlar, Katı Atık Düzenli Depolama Sahası, Pis Su Arıtma Tesisi, TÜV Araç Muayene İstasyonu, Üniversite ve Gençlik, Taksici Esnafı”


Haberi Sesli Oku
Röportajlar

CHP’de Tolga Gören bombası...

1

Vedat Öztürk, Mansur Yavaş’ı ziyaret etti

2

Kozlu’da tabular yıkılıyor… Dökmeci bunu da yaptı…

3

Çınar yazdı, Dökmeci el attı… İçme suyu isale hattı tamir edildi…

4

Kozlu Sahil Yolu’nda tedbirler acilen artırılsın

5

Kozlu'da feci kaza... Ömer Asaf kurtarılamadı... Sürücü K.G. tutuklandı...