MHP'li Bülbül sert konuştu... “Kılıçdaroğlu, Bekir Çavuş değildir”

MHP'li Bülbül sert konuştu... “Kılıçdaroğlu, Bekir Çavuş değildir”

Tüm Manşetler 14.03.2019 16:07:31 0
MHP

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Levent Bülbül ile MYK Üyesi Murat Kotra ile İl Başkanı Varol Demirköse, Kozlu İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti. MHP Kozlu İlçe Başkanı Muhammet Özdemir, Kozlu Belediye Başkan Adayı Emine Ulupınar ve partililer tarafından karşılanan Bülbül, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yüklendi.

MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin yarın Zonguldak’ta olacağına da dikkat çeken Bülbül, “Genel Başkanımız yarın Zonguldak’a olacak. Zonguldak’ta iddialıyız. İlçe ve beldelerimizde iddialıyız. Bunu bugün tescilleyeceğiz” dedi.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na BEKA ve FETÖ üzerinden yüklenen Bülbül, “15 Temmuz’da AK Parti’ye veya CHP’ye bomba yağmadı ama Türkiye'nin kalbi olan TBMM’ye yağdı. Çanakkale Destanı’na imza atan ve Türk denince ilk akla gelen Bekir Çavuş vardı. CHP Lideri Kılıçdaroğlu’da kendisini Bekir Çavuş sanıyor ama sen Bekir Çavuş değilsin. Ülke meselelerini hafife alır ‘BEKA sorunu yok’ dersen, kimse seni dikkate almaz” ifadelerini kullandı.


Haberi Sesli Oku
Röportajlar

CHP’de Tolga Gören bombası...

1

Ali Bektaş madencilerle buluştu...

2

Yaşlı adamı ‘oy’ için dövdüler!..

3

Kozlu’da iki kadına araç çarptı…

4

Ali Bektaş'ın meclis listesi belli oldu... Dökmeci bombası...

5

Atanur Öner: Kozlulu hemşerilerimin sesi olacağım...