Nejdet Tıskaoğlu, DEİK Türkiye-Güney Afrika İş Konseyi Başkan Yardımcılığı görevine seçildi

İş İnsanı Nejdet Tıskaoğlu Güney Afrika DEİK Yönetim Kurulu Üyeliği görevi’nin ardından Güney Afrika İş Konseyi Başkan Yardımcısı seçildi.

ÇAYCUMA 20.02.2024 18:12:00 0
Nejdet Tıskaoğlu, DEİK Türkiye-Güney Afrika İş Konseyi Başkan Yardımcılığı görevine seçildi

Nejdet Tıskaoğlu DEİK Türkiye-Güney Afrika İş Konseyi Başkan yardımcısı seçildi.

İş İnsanı Nejdet Tıskaoğlu Güney Afrika DEİK Yönetim Kurulu Üyeliği görevi’nin ardından Güney Afrika İş Konseyi Başkan yardımcısı seçildi.

DEİK Türkiye-Güney Afrika İş Konseyi Başkan yardımcısı seçilen Nejdet Tıskaoğlu, iki ülke arasındaki ticaret hacmini artırmayı hedeflediklerini vurgulayarak, iş birliği seviyesini en üst düzeye çıkaracak çalışmaların sürdürüleceğini kaydetti. Tıskaoğlu, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK), Güney Afrika iş konseyi Başkan Yardımcısı seçilmiş olmanın gururunu yaşıyorum. Bu süreçte bana gösterdiğiniz yakın ilgi ve destek için hepinize teşekkür ederim. DEİK çatısı altında, ülkemizin dış ekonomik ilişkilerine katkıda bulunmak adına elimden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğim. Güney Afrika yatırımlarının Türkiye'de hala çok önemli bir yer tuttuğuna dikkat çekerek, "İki ülkenin yakınlaşması ile bu yatırımların artırılması ve geliştirilmesi yönünde adımlar atmaya devam edeceğiz." diye konuştu.


Haberi Sesli Oku
Röportajlar

CHP’de Tolga Gören bombası...

1

Vedat Öztürk, Mansur Yavaş’ı ziyaret etti

2

Kozlu’da tabular yıkılıyor… Dökmeci bunu da yaptı…

3

Çınar yazdı, Dökmeci el attı… İçme suyu isale hattı tamir edildi…

4

Kozlu Sahil Yolu’nda tedbirler acilen artırılsın

5

Kozlu'da feci kaza... Ömer Asaf kurtarılamadı... Sürücü K.G. tutuklandı...