Özcan Ulupınar sahada çalışıyor

Özcan Ulupınar sahada çalışıyor

DEVREK 29.05.2024 09:58:00 0
Özcan Ulupınar sahada çalışıyor

Zonguldak’ın Devrek İlçe Belediye Başkanı Özcan Ulupınar, ilçe genelinde yapılan çalışmaları yakından takip ediyor. 

Belediye Başkanı Özcan Ulupınar, yıkılan asma köprü yerine yapılacak olan çelik yaya köprüsünün yapım çalışmalarını yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı. 

Başkan Ulupınar, çelik yaya köprüsünün malzemelerinin demonte olarak ilçeye geldiğini, önümüzdeki günlerde de kurulumu tamamlanarak, köprünün yakın zamanda vatandaşların hizmetine sunulacağını belirtti.

EKİPLER ÇALIŞMALARINI ARALIKSIZ SÜRDÜRÜYOR

Devrek Belediyesi ekipleri, tüm birimleriyle daha güzel bir Devrek için çalışmalarını aralıksız sürdürürken, bir yandan da vatandaşlardan gelen taleplere hızlı çözümler sunma noktasında yoğun mesai harcıyor.

Belediyeye bağlı fen işleri ile temizlik işleri ekipleri koordineli bir şekilde çalışmalarını sürdürürken, Belediye Başkanı Özcan Ulupınar çalışmaları yakından takip ediyor.

Çalışmalar sırasında vatandaşlarla da bir araya gelen Başkan Ulupınar, vatandaşlarla sohbet ederek talep ve önerilerini dinliyor. 

Vatandaşların istek ve taleplerini yerinde inceleyen Belediye Başkanı Özcan Ulupınar, kısa sürede çözümü noktasında ilgili birimlere talimatlar veriyor. 


Haberi Sesli Oku
Röportajlar

CHP’de Tolga Gören bombası...

1

Vedat Öztürk, Mansur Yavaş’ı ziyaret etti

2

Kozlu’da tabular yıkılıyor… Dökmeci bunu da yaptı…

3

Çınar yazdı, Dökmeci el attı… İçme suyu isale hattı tamir edildi…

4

Kozlu Sahil Yolu’nda tedbirler acilen artırılsın

5

Kozlu'da feci kaza... Ömer Asaf kurtarılamadı... Sürücü K.G. tutuklandı...