Toptan: Zonguldak-Kozlu arası ulaşım çilesi bitecek...

Toptan: Zonguldak-Kozlu arası ulaşım çilesi bitecek...

KOZLU 26.03.2024 17:00:00 0
Toptan: Zonguldak-Kozlu arası ulaşım çilesi bitecek...

ÖZEL İÇERİK

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) eski Başkanı, Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi, Kamu Görevlileri Etik Kurulu Başkanı Köksal Toptan, İl Başkanı Mustafa Çağlayan ve Zonguldak Milletvekili Muhammet Avcı’yla birlikte, AK Parti ve Kozlu Belediye Başkanı Ali Bektaş Merkez Seçim Ofisini ziyaret etti.

AK Partili Kozlu Belediye Başkanı ve Belediye Başkan Adayı Ali Bektaş’tan çalışmalar ve önümüzdeki dönemki projeleri hakkında bilgiler alan Toptan yaptığı konuşmada; “Sevgili Kozlulular, sabah saatlerinden itibaren Zonguldak’ımızın ilçelerini geziyoruz. Gezdiğimiz tüm ilçelerimizde gençlerimizin yoğunlukta olduğunu görüyorum. Çalışmalarda da gençlerimizi çok görüyorum. Türkiye’yi teslim edeceğimiz gençlerimizi ne kadar iyi yetiştirebilirsek, ülkemizin ve gençlerimizin geleceği de budur. Türkiye’nin geleceğini oluşturacak olan kadrolar hazır. Bu kadroyu biraz daha dünyaya tanıtmak ve dünyada onların seslerini duyurmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Gençlerimiz bu yolda çok güzel çalışıyor. Savunma Sanayimizin gelişmesi katkı sunan Aselsan, Habersan ve Teknofestlerimiz buna en canlı örneklerdir. Gençlerimizin Teknofestlerimizde çok güzel gelişme ve ilerlemeler kaydettiler. Deme ki, bizim çocuklarımıza, bizim gençlerimize imkan verildiği takdirde dünyaya yön verecek potansiyel vardır. Devletimizin imkanları her alanda çocuklarımıza ve gençlerimize sunulmaktadır.

“ZONGULDAK’A KAMU YATIRIMI YAPMAK KOLAY DEĞİL”

Türkiye genelinde bakıldığında devletin imkanlarının Zonguldak’a çok fazla geldiğini görüyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımızın Zonguldak’a olan özel ilgisiyle kentin sorunlarını çözmeye çalışıyoruz. Bunun için belediye başkanlarımız başta olmak üzere milletvekillerimiz olağanüstü gayret içindedir ve şuana kadar Sayın Cumhurbaşkanımıza arz edilip çözülemeyen bir sorun kalmamıştır. Sorun yok mu, olmaz olur mu, sorun biter mi? Ancak sorunlardan yetkili mercilerin hepsi haberdar. Zonguldak’ta kamu yatırımı yapmak kolay değildir. 

“ZONGULDAK-KOZLU ARASINDA ULAŞIM KOLAYLAŞACAK”

Biraz önce Sayın Belediye Başkanımız ve aynı zamanda Belediye Başkan Adayımız Ali Bektaş, Sapça Tünelleri Projesi’nden bahsetti. Zonguldak-Kozlu ulaşımına büyük katkısı olacak bu projeyle, Zonguldak-Kozlu arasında ulaşım ve trafik sorunu kalmayacaktır. Belediyeyi kazanmak sorun değil. Seçimi kazandınız koltuğa oturdunuz sonrası önemli. Kozlu nasıl kalkınacak? Yatırım yapacaksınız. Nereye gideceksiniz? İller Bankasına. İller Bankası nereye bağlı? Devlete. Yatırım ve hizmet alarak devamlılığı sağlamak çok önemlidir. Devletin imkanlarıyla yeni projeleri yaparak halkımızın hizmetine sunmak daha kolaydır. Bunları Zonguldaklılara ve Kozlululara iyi anlatmak lazım. Zonguldak’ın ve Kozlu’nun 5-10 yıl geriye gitmesine izin vermeyelim. Çok yoruldunuz biliyorum ancak 4 gün kaldı. Aynı azim ve gayretle hep birlikte çalışarak zafere ulaşacağız. Hepinize başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.


Haberi Sesli Oku
Röportajlar

ALİ CİNAL SORDU, ATANUR ÖNER YANITLADI...

1

Özdemir: Pes etmek yok...

2

Kozlulu esnaf ve sanatkarlar, Başkan Dökmeci’yi kutladı...

3

CHP’li Akın ile Uzun, Dökmeci’ye başarılar diledi....

4

Dökmeci, iş insanlarını ağırladı...

5

TTK’ya alınacak 44 kişi için başvurular başladı...