Yıldız: Hizmetleri anlatmaktan utanmayın...

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Yıldız partililerine seslenerek, ‘Halka şu hizmetler yapıldı demekten utanmayın’ çağrısı yaptı.

ZONGULDAK 22.02.2024 12:54:00 0
Yıldız: Hizmetleri anlatmaktan utanmayın...

 

 

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Yıldız, muhalefetin her zaman olduğu gibi masa başında oturarak kağıtlara yazdıklarını hizmet yapmış gibi anlattıklarına dikkat çekerek partililerine ‘Halka şu hizmetler yapıldı demekten utanmayın’ çağrısı yaptı.

AK Partili Yıldız açıklamasında, “Her zaman yaptıkları gibi masa başında oturmuş kağıtlara bir şeyler yazarak vatandaşa hizmet yapmaya çalıştıklarını sanıyorlar. 

Zonguldak Belediye Başkanımız Dr. Ömer Selim Alan geçen 5 yıllık süre içinde 2 yılı pandemi, 1 yılı deprem destekleri ile geçen bu dönemlere rağmen bunları bahane etmemiş ortak değerimiz olan Zonguldak’ımızın güzelleşmesi için birçok hizmet ve eser bırakmıştır. Tehlike oluşturmasına rağmen yıkmayın dedikleri köprü sonrasında şehrimizin nasıl nefes aldığı ilimizin her kesimi tarafından dile getirilmekteyken, aynı kişiler kulaklarının üzerine yatmış kağıtlara bir şeyler yazarak muhalefet olduklarını zannetmektedirler. Kendi yönetimleri döneminde, 2017 yılında Fevkani Köprüsünün dayanıksız olması sebebi ile bakım ihalesi gerçekleştirdikleri, firma ile mahkemelik olmuş, bu konuda ortaya çıkacak kamu zararını vatandaşlarımızın sırtına yüklemişlerdir. Açıklamaları gereken konulardan birisi de budur. 

İlimiz yeni kimliğine kavuştuğu bu dönemde halkımızın ‘’ Yeni Zonguldak’a sahip çıktığını gören, bu halkı yıllardır hizmetsizliğe mahkum etmiş kişiler çıkmış, biz vatandaşa hizmet yapacağız diyorlar. Onların rahatsız oldukları yapamadıkları hizmetlerin yapılıyor olmasıdır. 

Biz ‘’Yeni Zonguldak’’ vizyonundan bahsederken, ‘’Daha Yeni Başlıyoruz’’ diyerek, bu yapılanlar daha başlangıç diyoruz. Onlar ise eski Zonguldak’ı istiyoruz diyorlar. Onlar halkı çukura, hizmetsizliğe mahkum etmeye alışmışlar. Biz bunları çok gördük Teoman Duralı Tünelleri inşaatı devam ederken, inşaat alanındaki görüntüleri gösterip bu büyük yatırımı gölgelemeye çalışmaları daha dün gibi aklımızda. Bu tüneller ile vatandaşımız Kilimli ilçemize ulaşımda nasıl rahatlık elde ettiği herkesin malumudur. Madem muhalefet yapacaklar vatandaşın yararına bir proje bir öneri getirsinler de halkımız için bunları tartışalım. 

Belediye Başkanımız Sn. Dr. Ömer Selim Alan mahallelerimizde yaptıklarını anlatmaya gelecek vizyonunu ortaya koymaya devam ediyor. Halkımız ise teveccüh göstererek bizlere söyledikleri “Bizler değişen – yenilenen Zonguldak’ı istiyoruz.’’  Bizler halkımızın talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda İlimize eserler kazandırmaya devam edeceğiz” dedi.


Haberi Sesli Oku
Röportajlar

CHP’de Tolga Gören bombası...

1

Vedat Öztürk, Mansur Yavaş’ı ziyaret etti

2

Kozlu’da tabular yıkılıyor… Dökmeci bunu da yaptı…

3

Çınar yazdı, Dökmeci el attı… İçme suyu isale hattı tamir edildi…

4

Kozlu Sahil Yolu’nda tedbirler acilen artırılsın

5

Kozlu'da feci kaza... Ömer Asaf kurtarılamadı... Sürücü K.G. tutuklandı...