YRP’nin Kozlu Belediye Başkan Adayı belli oldu!..

YRP Zonguldak İl Başkanı Necdet Sarı, Kozlu Belediye Başkan Adaylarının bir hafta içerisinde kamuoyuna duyurulacağını açıkladı.

KOZLU 16.01.2024 16:36:00 0
YRP’nin Kozlu Belediye Başkan Adayı belli oldu!..

Yeniden Refah Partisi (YRP) Zonguldak İl Başkanı Necdet Sarı, 31 Mart 2024 Pazar günü yapılacak olan yerel seçimler öncesi özellikle Kozlu İlçesi’nde vatandaşların partilerine her geçen gün güven ve teveccühlerinin arttığını açıkladı.

YRP Zonguldak İl Başkanı Necdet Sarı, Kozlu İlçe Başkanı Bilal Korkmaz ve ekibinin, İl Genel Meclisi Üyesi ile Kozlu Belediye Meclis Üyesi Aday Adaylarıyla sahaya inerek vatandaşların sorunlarını dinleyerek, çözümleri noktasında fikir alış verişinde bulunduklarına da dikkat çekti.

Kozlu Belediye Başkan Adayının kim olacağı yönündeki sorumuza da cevap veren YRP’li Sarı, “Kozlulu hemşerilerimize ‘Kozlu Belediye Başkan Adayımız olarak kimi görmek istersiniz?’ diye sorduk. Kozlulu hemşerilerimizin bizlere verdiği ismi ayrıca Genel Merkez yöneticilerimizin katılımıyla İl Başkanlığımızda gerçekleştirilen temayül yoklamasında partililerimize de sorduk. Kozlulu hemşerilerimizin ve teşkilatımızın aday olarak bizlere verdiği ismi bir hafta içerisinde Genel Başkanımız Sayın Dr. Fatih Erkaban tarafından kamuoyuna resmen açıklanacak.

Yeniden Refah Partisi olarak, Kozlu Teşkilatımızın ve Kozlulu hemşerilerimizin güvenini kazanan, projeleriyle de Kozlu Belediyesi’ni hizmetlerinin yanı sıra ilçede istihdam alanları oluşturarak göçü önleyecek adayımızla Kozlu’da seçimi kazanacağız” dedi.


Haberi Sesli Oku
Röportajlar

Bomba sorular... Bomba cevaplar...

1

2

Bomba sorular... Bomba cevaplar...

3

Ali Bektaş madencilerle buluştu...

4

Yaşlı adamı ‘oy’ için dövdüler!..

5

Kozlu’da iki kadına araç çarptı…