Zor oyunu bozar!..

Zor oyunu bozar!..

Tüm Manşetler 7.01.2020 17:17:21 0
Zor oyunu bozar!..

Kozlu Belediye Başkanı Ali Bektaş, 2020 yılının ilk meclisinde proje ve yatırımların yanı sıra borç miktarını açıkladı. Kozlu Belediyesi’nin 308 milyon lira borcunun bulunduğuna vurgu yapan Bektaş, her ay sabit giderler için 2,4 milyon lira bulmak zorunda olduğunu ve İller Bankası’ndan gelen aylık 2,2 milyon liranın borçlara kesildiğine işaret etti.

Kozlu’ya şeffaf ve sorgulanabilir anlayışın yanında tüm zorluklara rağmen hizmet ve kazanımlar sağlamaya gayret ettiklerinin altını çizen Başkan Ali Bektaş, Mobilbahis giriş yap “İlgili bakanlıklardan devlet yatırımlarını talep ve takip ederek ilçemize kazandırıyoruz. Gelirlerimizin tamamı borçlar nedeniyle icraya kesiliyor. Buna rağmen hizmet üretiyoruz” dedi.

Kozlu Belediye Başkanı Ali Bektaş, 2020 yılında; Değirmenağzı İçme Suyu, Yeni Modern Mezarlık Alanı Projesi, Asfalt ve Yol Bakım Çalışmaları, Pazaryeri ve Otopark Projesi, Tüm Mahallelerde Tamir-Bakım-Onarım Çalışmaları, Çöp Transfer Merkezi e Par Projeleri, Kızılcakese Köyü Hayvan Rehabilitasyon Merkezini hayata geçirmek için mesai harcayacak.

Kozlu’da ayrıca bakanlıklar aracılığıyla ise, Kozlu Deresi Islahı, Kozlu Girişi Kavşak Projesi, Sanayi Köprüsü Yapım İşi, Mendirek ve Sahil Alanı Tahkimat Projesi, Kapalı Spor Salonu, Kozlu Futbol Sahası Rehabilitasyonu, TIP Fakültesi Kavşak Düzenlemesi. İhsaniye TOKİ Projesi, Atık Su Projesi, Öküşne Alt Geçit Projesinin hayata geçirilmesi hedefleniyor.


Haberi Sesli Oku
Röportajlar

CHP’de Tolga Gören bombası...

1

Ali Bektaş madencilerle buluştu...

2

Yaşlı adamı ‘oy’ için dövdüler!..

3

Kozlu’da iki kadına araç çarptı…

4

Ali Bektaş'ın meclis listesi belli oldu... Dökmeci bombası...

5

Atanur Öner: Kozlulu hemşerilerimin sesi olacağım...